Телекинеза

  • 05.07.15 05:03#1RingreidRingreidНовакРегистрация: 05.07.15Град: ВрацаОтговори: 4ТелекинезаЗдравейте искам да ви разкажа една история така преди година както си ровех в интернет попаднах на една статия за телекинезата (как се овладява и прочие) аз винаги съм се увличал по тези неща и затова реших да пробвам и стана три пъти помръднах едно малко камъче (почти колкото човешко око) но после се наложи да отпътувам за друг град (екскурзия от училището) там не можах да я практикувам,когато се прибрах опитах да направя нещо но нищо не стана и се опасявам да не съм я изгубил затова моля ви можели някой който разбира от това да ми каже нещо наистина искам пак да я овладея
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 10:03#2Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: ТелекинезаМедититай повече концентрация трябва и не е телекинеза а Геокинеза...ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.16 03:08#3Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: ТелекинезаТелекинеза е. Геокинезата е друго. Но не знам как да ти омогна, тъй като и аз не съм запозната с това.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest