Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Приятелят ми предложи брак

Приятелят ми предложи брак

  • 04.07.15 09:42#1марикамарикаНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: -Приятелят ми предложи бракНа 04.07.2015 сутринта около 4 часа сънувах издирване на едно момиче което трябваше да намеря за да и предам съобщение. Междувременно съзирам приятеля ми между хората и се чудя какво прави тук в България( А реално той не живее в БГ).Странното беше че се прави че не ме забелязва. Останах огорчена но продължих да търся момичето за да и предам съобщение. Качвам се на втория етаж на едно заведение и виждам хора които ме чакат и един мой много близък познат приближава се до мен и ми показва единия ъгъл претрупан с подаръци. И ми казва че това приятеля ми е организирал и иска да ми предложи брак. Погледа ми се спря на един от подаръците- беше порцеланов много изящен и красив сервиз за кафе и чай. Взех чашката да я разгледам и тогава приятеля ми дойде и ми казва " Да това е истина това е нашата сватба". Изобщо не очаквах подобно нещо. (В реалност наистина не знам дали иска да се женим и дали му е минавала такава мисъл през главата. От една година сме заедно но никога не сме говорили на тази тема. Още повече той е мюсюлманин а аз съм християнка и неговите и моите силно ще се възпротивят на нашия брак). Тогава майка му се приближи и просто и даде знак че е съгласна да се оженим. Бях на седмото небе. Гушнах го и исках за винаги да остана гушната в него, винаги да усещам тази закрила и сигурност която имах в съня.

    Наистина не знам какво означава, но ако някой се досеща моля ви дайте своето обяснение
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest