Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Липса на глас в кошмарите

Липса на глас в кошмарите

  • 02.07.15 01:38#1ВикторВикторНовакРегистрация: 02.07.15Град: -Отговори: 2Липса на глас в кошмаритеЗдравейте,

    Първо искам да се извиня ако темата е в погрешен раздел.

    И така, от много време насам имам кошмари, свързани с това как бивам отвличан, убиван или изтезаван. Главният ми проблем е това, че в съня си аз не мога да извикам. Сякаш гласът ми е пресипнал, отчаяно се опитвам да викам за помощ, но сякаш никой не може да ме чуе. Някой да знае това от какво се получава и дали може да се предотврати?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.15 05:43#2ppzcherryppzcherryНовакРегистрация: 04.07.11Град: -Отговори: 2от: Липса на глас в кошмаритеЧерната Морава и викали. На мен ми се случва да викам зо помощ и да нямам глас. Една баба ми каза да си сложа нож и 3 пакетчета захар под леглото. Ако ти се случш пак и ти е осазнат сън, питай: къде е златото?ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 10:53#3ВикторВикторНовакРегистрация: 02.07.15Град: -Отговори: 2от: Липса на глас в кошмаритеНищо не намерих относно "Черната Морава". Видях само за някакъв демон Мора. Ако имаш нещо относно моравата, шерни ;д. А и как да питам къде е златото след като нямам глас? Все пак мерси за отговора, ще пробвам това със захарта и ножа. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.15 08:55#4Потребител#159746Потребител#159746НовакРегистрация: 11.07.15Град: -Отговори: 3от: Липса на глас в кошмаритеО, моля ви се! Стига бабини деветини! Кошмарите не са мищо тайнствено, магично, мистично и така нататък. Те единствено, като всички други сънища, говорят за теб, физическото ти и психическо състояние.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.15 04:20#5ppzcherryppzcherryНовакРегистрация: 04.07.11Град: -Отговори: 2от: Липса на глас в кошмаритеИ аз тока нищо не намерих като ми каза но за сега намам проблеми така с ножа и захарта. Онзи ден обаче не спах в нас и ми се случи отново. Незнам ти само без глас ли оставаш, но аз и без сили и този път ме хвана за рамената и ме пипаше по врата, абе мъчи си по различни начини всеки. Тогава взех да казвам на ум за златото и ме пусна. Казоха ми че ходи да мъчи хора с добри души. Познавам жена която дори я души и на сутринта има синини по тялото. Аз врвам на тези неща, всеки си ги усеща, за мен не е просто сън. Друго което можеш да правиш е да слагаш алкохол в малка чашка, някъде в стаята, уж като идвала се напивала и не те закачала, но незнам. Аз слагах няколко дни, но сякаш се испарява малко по малко.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest