Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»За обезкосмяването

За обезкосмяването

  • 15.06.15 10:33#1АлександраАлександраНовакРегистрация: 26.06.14Град: -Отговори: 3За обезкосмяванетоЗдравейте хора! Аз съм момиче на 14 години и искам да ви попитам за някои неща. . . Когато бях на 13 за първи път си премахнах космите на краката с депилиращият крем-намазва се и се махат със шпатолката. . . Използвах такъв цяло лято. По този начин космите ми растяха много често, за това този път реших да не използвам такъв крем, самобръсначката е същата работа. Преди месец отидох за първи път на козметик, за кола маска на ръцете. Болеше, но не чак толкова. . . Тук идва и моят проблем. Имам записан час за събота за кола маска на краката. Много се притеснявам дали ще ме боли, но съм решила да отида. А след кола маската съм решила да си взема епилатор и да не ходя повече на кола маска за ръце и крака, защото трябва да ги чакам да израстнат напълно, за да отида пак. Искам да ви попитам боли ли толкова много с епилатор и трябва ли да се мажа с нещо преди да го използвам или. . . ? Моля ви, напишете ми всичко което знаете, тъй като ще ви бъда много благодарна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.15 04:26#2T.T.НовакРегистрация: 16.06.15Град: ПловдивОтговори: 1от: За обезкосмяванетоЩе те заболи малко на кола маска ,защото до сега си ги махала с такъв крем и самобръсначка. Нищо не се маже преди епилатор, но след това може да си намажеш някакъв крем. и първите няколко пъти ще те боли,но ще свикнеш..ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.15 12:11#3AndreiaAndreiaНовакРегистрация: 17.04.14Град: КърджалиОтговори: 9от: За обезкосмяванетоаз съм на 12 и ходя зя кола маска на краката няколко пъти ще те боли най-много 2 или 3 минути при мен е така а за епилатор също съм пробвала на с него ме боли повече защото махаш косъмчетата едно по едно а с кола маска по много наведнъж....
    мое мнение е така съм забелязала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.19 01:54#4Потребител#239545Потребител#239545НовакРегистрация: 15.10.19Град: -Отговори: 1от: За обезкосмяванетоЧувала съм, че може с пепел от меше...това е вид дърво...но не знам дали има ефект при вече епилирани косми.. Ако някой знае друг природен начин..?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest