Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Една мечта

Една мечта

  • 14.06.15 10:29#1ЕлинорЕлинорНовакРегистрация: 09.04.15Град: -Отговори: 2Една мечтаЗдравейте на всички. Не знам защо, но реших да направя нова тема за най-прекрасното нещо,а именно мечтите. Аз лично си падам малко мечтателка, да кажем просто, че мечтите винаги са ми помагали в трудните моменти и са ми давали надежда. Въпросът ми е следният-Коя е вашата най-голяма мечта и вярвате ли, че ще я осъществите? Както е казала една умна жена-"Светът принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си".
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.15 01:48#2Потребител#159925Потребител#159925НовакРегистрация: 19.07.15Град: -Отговори: 5от: Една мечтаМечтите на повечето хора са неразумни желания, които ни правят зависими, правят ни привързани към тях.Правят ни роби.Мечтая да не искам нищо от този свят (да, имам земни желания) и от никого от този свят.Тук всичко е от пясък, всичко е нереално.Ако е рекъл Господ да съм здрав,иначе не.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:07#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Една мечта"Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си" - Елеонор Рузвел. Мечтите са наистина нещо прекрасно, стига, да не са нереални. Всеки трябва да мечтае около собствените си способности. Когато ги разшири, следва следващата мечта за разширяване на кръгозора. И така - до безкрай. Всеки е способен на всичко, стига наистина да го поиска. :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.15 10:37#4Ground ZeroGround ZeroНовакРегистрация: 18.03.14Град: -Отговори: 11от: Една мечтаПринципно човек за да си сбъдне дадена мечта, трябва и той самия да направи крачка към нея, за да я постигне. Ако само седим на стола или лежим на кревата и си мечтаем... - ще си останем само с мечтите си.
    Според мен мечтата значи - човек, който желае да постигне нещо в живота си, но не винаги зависи само от него.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest