Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какъв е този сън пак

Какъв е този сън пак

  • 12.06.15 05:26#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Какъв е този сън пакЗдравейте,
    Тази нощ съм заспала на сутринта. Първо сънувах, че любимият ми човек спи на една бяла възглавница с бял юрган - чисти, лицето му беше чисто червено , но измъчено като чели от болка и му казвам, събуди се, сънуваш кошмар, но той не се събуди. И аз се събудих. После пак заспах и пак сънувах същият сън но главата му беше обърната леко на другата страна и аз пак му казвах събуди се - сънуваш кошмар, но той продължи да спи. И аз пак се събудих.
    И третият сън бях облечена с зелено яке, и сини дънки. Някакви хора искаха да ми вземат дрехите да си ги обличали те и да ме оставили гола, обаче опитваха се да вземат, но не успяваха и в ръцете им имаше някаква пепел, а дрехите ми си стояха на мен. Изведнъж усетих че някой хитрува и е зад мен. Обърнах се като змия и видях едно огледало било турско квадратно около една педя, щяло да ми направи дрехите прозрачни да ми видело цвета на кожата да ставали и те като мен със същият цвят, и косите им същият цвят.... и да си правели някакви техни си работи там... огледалото не ме виждаше, гледаше кръста ми и той целият беше тъмен слузест с много големи шипове, погледна малко по- надолу и се видя началото на дебелата ми опашката , която също беше със шипове. Изсмях се през зъби с котешката ми дива глава, и си помислих "червеният дракон" си върши перфектно работата краката ми също бяха тъмни и слузести, а от малко под колената надолу бяха овчи с копита, от кръста нагоре бях бяла леко лъскава змия, а пред гърдите ми имаше тъмно слузесто, ръцете ми бяха диво-котешки с огромни остри нокти накрая. Това ще стане мръсен клонинг чудовище най-вероятно със седем глави- си помислих- щом като освен неговите собствени лични карти дама каро, светлото вале, и дама пика - близките му хора и той... иска да открадне и попа... и най-отвратителното моите три лични карти, Асо спатия, вале спатия и петицата без боя- картите на любимите ми хора и моята , значи моите три карти сами по себе си също правят 7 , една 5 + 1 защото нямат цифри + 1. А моята петица при него няма как да бъде петица, защото човека прави името, а не обратно. В този момент си разтворих качулката на кобра и се събудих. По точно майка ми дойде да ме буди, но май аз се събудих малко преди това. Какъв е този сън пак може и да проверя, ще видя, няма да оставя аз нещата така, седемглаво чудовище някакво, крадец на деца!!!!!
    ще се радвам на коментари.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest