Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Редовно сънувам бившето си гадже

Редовно сънувам бившето си гадже

  • 05.06.15 10:24#1PetyaPetyaНовакРегистрация: 05.06.15Град: -Отговори: -Редовно сънувам бившето си гаджеЗдравейте.Знам, че има такова тълкувание, но при мен тези сънища се случват доста често. В предишната ми връзка бях много наранявана и психически тормозена.Спомените от нея не са хубави, дори смея да кажа,че нищо не ме впечатляваше в него. От една година имам нова връзка. Щастлива съм и задоволена. През първата половина не сънувах такива неща, но от месеци насам много често, дори понякога няколко пъти в седмицата сънувам бившето си гадже. Това ме очудва защото не мисля за него, не го виждам, нито го споменавам в ежедневието си. Сънувам как си говорим, докосваме, дори се е случвало да имаме и интимност в съня ми, а той дори не ме привличаше. След всички неща, които се случват в съня ми с него, се събуждам уплашена и запъхтяна като от кошмар, понякога дори чувствайки вина. Моля, кажете ми, какво е значението на сънищата ми? Да не би той да си мисли за мен, за това аз да го сънувам? И как да спра тези "кошмари" ?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest