Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Може ли да има нечий дух или душа при нас

Може ли да има нечий дух или душа при нас

  • 28.04.15 05:44#1ЕлинорЕлинорНовакРегистрация: 09.04.15Град: -Отговори: 2Може ли да има нечий дух или душа при насЗдравейте!
    Въпросът ми е следния-Според вас възможно ли е да има нечий дух или душа при нас.
    Преди 3 години почина баща ми и наскоро се чувствах така сякаш има някой в стаята при мен. Усетих дори и миризмата с която се изпълваше в стаята,когато той беше в нея. Може би си въобразявам, истината е, че вярвам в отвъдното и, че той е някъде там "на небето". Дори си имам една нарочена звезда, че е него и й говоря, когато имам някакъв проблем. Вие как мислите, дали е това което си мисля или така ми се иска? :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.15 04:47#2Ground ZeroGround ZeroНовакРегистрация: 18.03.14Град: -Отговори: 11от: Може ли да има нечий дух или душа при насНе е задължително реално да има присъствие. Такива неща могат да се правят и с отношение. например: Когато се молим с вяра към Бога - ние взимаме отношение към него и той към нас и чувстваме (всеки по негов разбираем начин) Неговата благодат... Нещо подобно се случва и с духовете... те могат и реално да присъстват на дадено място, но могат и от там където са да вземат отношение към човек и да присъстват само с отношение, и хората които са по-чувствителни могат да ги усетят... Но не е невъзможно и човек сам да си изгради такова въображение. Ако вие не можете да разпознаете въображението ви от реалното - никой друг който не го преживее няма как да може. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.15 10:15#3wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Може ли да има нечий дух или душа при нас100% е той не се съмнявай ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.15 10:20#4ЕлинорЕлинорНовакРегистрация: 09.04.15Град: -Отговори: 2от: Може ли да има нечий дух или душа при насБлагодаря много за подробния отговор. Като цяло съм доста чувствителна към духовното и съм набожна. Така че не смятам, че е въображение. Като цяло дори когато ходя на гробищата се чувствам странно и усещам нещо. Помислих че си въобразявам, защото на моменти звуча като луда, а още от малка съм си така чувствителна и леко странна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest