Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Все по-често се случват паранормални истории

Все по-често се случват паранормални истории

  • 19.03.15 11:52#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Все по-често се случват паранормални историиЗдравейте вече все по-често се случват паранормални истории,все повече хора, се срещат с демони,с духове и най-различни неща!
    Аз се интересувам от демони, и духове и ако някой иска да ме пита нещо, и ако знам отговора винаги ще му отговоря.
    Истината е, че аз обичам да слушам хората, когато ми разказват тяхните си истории, винаги бих дала съвет ако мога, 4 години се занимавам с такива неща и проучвам

    Tака че ако има някой, който обича да разказва историите си нека ме потърси по скайпа
    maria_kocaoglu
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 05:28#2Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Все по-често се случват паранормални историиТъпотията ти е паранормална!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.18 05:58#3Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19от: Все по-често се случват паранормални историиТи си глупавият, тя просто искаше история! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest