Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Не знам какво да говоря с момичетата, които харесвам!!!

Не знам какво да говоря с момичетата, които харесвам!!!

  • 10.03.15 01:35#1АлександърАлександърНовакРегистрация: 10.03.15Град: -Отговори: -Не знам какво да говоря с момичетата, които харесвам!!!Не съм от най-контактните, но когато се лигавя успявам да се сприятеля с някои хора. Същото се отнася и с момичетата - мога да говоря с тях, но когато харесвам някоя се страхува да я заговоря, защото не знам за какво да си говорим. Какво да правя?

    П.П. Не искам да питам приятелите си,но се нуждая и от съвет.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:24#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Не знам какво да говоря с момичетата, които харесвам!!!Първо, не трябва да попадаш в капана на интернет. Имам предвид, че масово срамежливите момчета се правят на интересни в фб или скайп, а после, като видят момичето, не обелват и дума. Това не е притеснително само за вас, повярвай ми, момичето се чувства супер неудобно, все едно прави нещо не като хората. Така. Приеми, че жените също са човешки същества. Когато харесаш някое момиче, ключов момент е просто да бъдеш себе си. Не се прави на такъв, какъвто не си - това рано ики късно излиза наяве. Момичетата могат да бъдат впечатлени с много неща, но истинските държат най-вече на отношението. :blush: Изслушвай я, интересувай се от личността ѝ и от заниманията ѝ, прави малки жестове на внимание - тя ще го оцени подобаващо. И забрави за притеснението - твоето време е сега ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest