Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Сфинкса, Грифона и Тулпа имат един корен

Сфинкса, Грифона и Тулпа имат един корен

  • 15.02.15 07:13#1ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22Сфинкса, Грифона и Тулпа имат един корен Тулпа е сзъдание от мисли на тибетски монах с мисия да предпази създателя си от неприятности. Това създание се движи в друго време, винаги е в бъдещето и прави капани на хора с ралични възгледи за живота в сравнение със създателя си. Да предположим че монаха е в тибет и си каже молитвата наобед в европа е сутрин рано информацията минава през слънцето и търси грешник седнал зад волана на автомобила си изгаряйки кислорода се превръща в мишена, за секунда си отвлича вниманието и в следващия момент вече е късно за реакция.....Грифона е по-страшно същество то е създание на човек който е живял на този свят в предишен живот. Грифона е моногамно същество веднъж роди ли се неговия създател то подготвя хората с болести като Чума. Подобен вид сщества като Грифон и Тулпа работят в тандем, като създателя на Тулпата усеща присъствието на създателя на Грифона. Начина да се предпазиш от такъв вид същества е в познанията за света в който живеем, тук не е състезание по събиране на пари, и никаква вяра в Господ няма да те спаси ако сърцето ти е омазано в АЛЧНОСТ и ЕГОИЗЪМ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.15 03:46#2ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Сфинкса, Грифона и Тулпа имат един корен В един от сънищата ми, си спомням как малки човечета излизат от мен събират се на възглавницата ми около главата ми и започват да ми разправят за мислите на хората. Бях ходил в огромен магазин през деня,те са като шпиони излизат от мен избират определени хора, влизат в съзнанието им за да копират информация. От информацията кото събират не знам нищо тя се складира някаде, но помня че имаше голям смях на страховете на хората. Помня че преди края на съня едно от малките човечета каза-Нали знаеш че този сън ще ти го изтрием но ще оставим малка нишка за да си спомняш големия смях. Тези малки човчета групирани в огромно същество стават Тулпа. Когато бройката им нарастне могат да изменят формата си в Сфинкс или грифон. Във всеки човек има същите такива малки същества,телата ни са изградени от малки ангели, но при почти всички хора те са лишени от свобода, заради предразсъдаци, страхове и неразбиране на света в който живеем. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest