Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Искам да подобря паметта си

Искам да подобря паметта си

  • 13.10.14 09:04#1ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9Искам да подобря паметта сиКак да си подобря паметта?? Дайте съвети, моля?? :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.14 03:23#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да подобря паметта сиИмаш нужда от разрешение, обърни се към съответната административна служба.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.14 03:28#3ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Искам да подобря паметта сине разбрах?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.14 04:50#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да подобря паметта сиЗащото една от низшите служителки рече да не ме разбираш. Тя каза, цитирам: "не го разбират", това го чух. Изпълнявайте си и си помагайте, не ми пречите много-много. Добре, че не сте затворили границите, за да мога да се придвижа при необходимост.

    Знаете как са противни българските прости жени, когато са поокрали и понастъпили наедно с българските прости мъже, та имат някакви активи и връзки, и некви пари, тоест не са роби, но искат да имат такива, както искат да мъчат. Ние нищо положително не можем да направим за тях, но поне са живи, защото за мъртвите или добро, или нищо.

    Не съм очаквал как така цигарено-кафени куртизанки ще имат силови позиции от страна на мафия, но това си е Мехико с неговите мехиканци.

    *************

    Всъщност май правилният ми отговор трябваше да е "какво каза?", избери си него.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 06:02#5ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Искам да подобря паметта синякакви идеи от останалите хора във виртуалното пространство?  ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 09:01#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да подобря паметта сиАко са останали, как да са по-напреднали, че да ти подадат ръка? ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 09:23#7ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Искам да подобря паметта сиидеи?ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 09:52#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да подобря паметта сиаквариум с рибкиОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 04:19#9ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Искам да подобря паметта си?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 04:54#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да подобря паметта сиКато не ти аресва у швабите си намери друг начин, слабопаметна б_гейке!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 09:49#11ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Искам да подобря паметта сиако обичаш спри да коментираш, не искам да споря с човек, който без дори да ме познава ме обиждаОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.15 11:35#12ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Искам да подобря паметта сиМедитация чрез внушения. В легнало положение се вглъбяваш в себе си стремейки да прекъснеш мисловния поток, вслушваш се в дишането си стремейки да го забавиш максимално, дишаш със стомаха като се стремиш да използваш възможно по голям капацитет на дробовете и без да мърдаш много,много ребрата си. Дишането трябва да имитира вълните на спокойно море, плавни и меки. Представяш си че в тила кадето е малкия мозък имаш малка топчица топлинка, след приятното и затопляне придвижи топлинката плавно към челото и обратно към тила задръж това усещане около две минути, смени после усещането за топчицата като студено и охлажда мозъка ти така че го кара да се свие, задръж това усещане около две минути, нека мозъка да си помисли че зимата е влязла при него. Следващото усещане е както рацете ти измръзнат от снега и след това ги стоплиш на печката усещаш едни иглички да те боцкат. Накарай мозъка ти да повярва че се е въргалял в снега и го затопляш, усещането е много приятно вълни от милиони иглички плуват в различни посоки, това го задръж колкото можеш то масажира клетките, повтори процедурата от начало до край още венъж и усещанията се засилват.Ако не стане от първия път не се отказвай, това става с много тренировки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest