Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6

Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6

  • 27.02.11 08:50#1DimDimНовакРегистрация: 21.02.11Град: -Отговори: 2Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6Преди 10-на минути се събудих и ми се присъни нещо много интересно.

    С баща ми сме във Великобритания и една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6. Задачата ни е да хванем иракчанин, наркотрафикант, който работи на местна почва от 30 години. Тръгнали сме с него към срещата със свръзката си в един Лондонски бар, в задънените улички на "Сохо". Баща ми не знае чужд език и агентката ни е дала тези уредчета, които приличат на апарати за астма. Когато вдишаш от апарата 24 часа говориш перфектно, който и да е език.

    Влязохме в бара и се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 01:12#2пламенапламенаНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 2от: Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6Не разбирам много от сънища, но може това да е проекция на гледани от теб неща по телевизията, без да носи конкретно послание.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.03.11 09:28#3dilekdilekНовакРегистрация: 03.03.11Град: -Отговори: 2от: Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6Според мен се отдаваш прекалена много на филмите.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 10:13#4МаяМаяНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Една жена ни вербува за специални агенти в МИ-6Много интересен сън. Стивън Кинг, ако чете в този сайт, би могъл да напише доста интересни книги. Според мен, сънят ти не означава нищо, просто си гледала някой филм, който ти е направил впечетление.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest