Sanovnik.bg»Форум»Астрология и Нумерология»Три петици - най тежкото число

Три петици - най тежкото число

  • 05.09.14 11:09#1********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361Три петици - най тежкото числоДнес е петък, пети, септември. Три петици - най тежкото число. Юпитер сигурно е в свои води, а ние не можем да му противоречим поради огромността му. Който някога е казвал голема работа, то е говорил за този ден - неска ще пребъде Големата Топла Работа. Сега отивам да отворя новините за да намеря южняшкия акцент.

    Кой какво сънувал... да отдадем заслужените мигове на спомен за житейския си опит, и възприемем смирени регулираните от Дъ Биг Джей взаимоотношения между хората.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 12:16#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Три петици - най тежкото числоКаде е 3-та, петица?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 12:18#3AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Три петици - най тежкото числоThe 'Big Jay". ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 01:12#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоДа, правилен въпрос - къде е третата петица? След като всички знаем, че септември е девети месец. А май е пети. "Септември ще бъде май" е написал Гео Милев.
    Съжалявам да ви го кажа, но днес се обявява война.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 02:01#5peshopeshoНовакРегистрация: 11.08.14Град: РазградОтговори: 7от: Три петици - най тежкото числоКъде е тази война?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 05:58#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоМного добър въпрос! Къде е тази война? Неска питаме, а утре отговаряме, ха ха. Се пак до края на деня има още няколко часа - ако не се яви вест, то ще предположа, че отново са отнесли събитията до в главата на някой. А там, както знаем, войната не е спирала... ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 07:51#7БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Три петици - най тежкото числоГрациасОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 11:29#8БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Три петици - най тежкото числоАко някой го знае да прати линк .ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:27#9Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: Три петици - най тежкото числоВойна? ти пък за кого се биеш? Маняк,ромът е всичко...пропилял си живота си във Война,крайно време е да си купиш банан и дървена свирка.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 10:37#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоThe Big J е Джаул. Не можело с латиница в темата.

    Вчера имаше доста световни военни събития. Нещата се организират доста по-рано, та докато се проявят на ниво вест минава много време.
    Ще добавя, ако не се сещате, че само нашенския календар има такова съчетание на цифрите. Следва, че причините ще са ползващи същия календар. Америка си направи нова коалиция с още 9 страни да си имат обща червена линия в близкия изток. Русия успя да постигне примирие в Украйна.

    А аз няма да се бия за никого - ще се направя на луд и ще ида у лудницата, такива не ги призовават да си дават живота за нечии прищявки. Ама ше ми е кеф да идат множество, които така или иначе са си имали тънка червена линия на неподходящи места, точно като луди, да идат на война.
    А ти, сиганин, заради мене ли се регна сутринта, за да ми казваш нещо? Както гледам черноморската коалиция е със силно присъствие, а там военните действия са в политиката и идещите избори.

    Всъщност, мисла си, че War007 е дал отговора на "къде е тази война?" - това е италянската дума грация. Остава да разтълкуваме значението ѝ, а на това тук му е мястото. Те са южна Европа и участват в Мериканската банда.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 11:14#11БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Три петици - най тежкото числоНе ме отнасяйте към Варна,просто живея тук,роден съм другаде.
    Не знам какво точно трябва да се разтълкува за Грациа?
    Означава технически погледнато доста неща,освен благодаря.
    Грациа,като женско име г-ра-ция или "благоприятства,благословия"или латинското Grace-отнасящо се за Божията благодат.
    Не не разбирам на къде биете с моето Грациас?
    Сходни думи на Gracia
    "agree," "congratulate," "disgrace," "gratify," "gratis," "gratitude," "gratuitous" and "ingratiate."
    Да вземем Agree,Congratulate,Disgrace.
    Агрее-че хората се съгласяват без да се замислят.
    Конгратулате-Че ги поздравяват,като са си свършили робската работа
    Дисгрейс-Че е позорно ако не слушат господарите си?
    Не знам за какво е темата,като цяло,но ми е забавно да я отгатна.
    А относно събитията,които са се случили,ще разберем скоро дали е вярно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:53#12Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: Три петици - най тежкото числоуохохо Син Вожде,ти много суров,като риба на сухо.
    Сиганин,туй пък какво е Вожде?
    Ти суаг ли нямаш? :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 04:17#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоЕ тва ли провокирах?!!! Редактора, виж какво става като променяш заглавието само и само да се намешиш! Влече куп неуместни персони! Или по скоро ена, но за двама-трима.
    Оригиналното беше "петък" или "неска", не помня вече, но тоя нямаше да се яви тук с миризмата си, фу бе, фу...


    ...Дори не си сложил тирето след най, бахти полицая прос. Аре да ти вдигнем на тебе тихоокеанското налягане, как може да се отнасяте по този начин към д-р Уотсън!
    Я мирно!

    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 04:30#14CvetelinaCvetelinaНовакРегистрация: 11.04.14Град: СофияОтговори: 14от: Три петици - най тежкото числоДоста объркани сънища сънувах ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 05:01#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоСтава дума за ноща 4/5-ти септември. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 10:15#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Три петици - най тежкото числоСлед поредното писмо на War007 до мен:

    "Така и не разбрах,какво имахте на предвид с тази тема и датата 4/5ти и Биг Джей.Сигурно се отнася за друг Джей,но този,който аз открих има хубава(поне за мене)песен,благодаря.
    Така де,откъде знаете за тези войни и неща,които ще се случат,още повече,че ще ги дадат по новините?Не е ли прекалено дръзко и смело да го споменете.Трябва да сте доста уверен и сигурен,че да го констатирате или да сте медиум.Хората биха Ви взели за(извинявам се,но луд).
    Бихте ли ми пояснили това с Грациас,не знам дали сте видели какво съм писал относно това,но все пак.
    Предварително мерси."

    реших да преустановя писането си по тази тема и да поблагодаря на Менса за участието на нейните видни пратеници, които така ярко осветиха нещата около датата 5.9.2014
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest