Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Човечеството - под тайно робство или не?

Човечеството - под тайно робство или не?

  • 27.08.14 05:41#1БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102Човечеството - под тайно робство или не?Преди да съм почнал искам да отбележа,че хората,които не вярват в НЛО,Рептилии,Грейове,Конспирации и всичко от този тип,моля просто да не го четат.
    Благодаря предварително.

    Увод:
    От малък се интересувах от всичко, но най-много ме интригуваха тогава дракони,богове,извънземни,духове и така.Не ме мислете за човек,който е обсебен от тези неща,даже винаги ги обмислям,отричам или прием част от тях.Винаги съм бил успешен в училище и тези неща никога не са ми влияели.
    Това,което ми направи впечатление впоследствие беше,че винаги,когато търсех неща свързани с дракони,богове,цивилизации рано или късно все ми се появяваха тайни конспирации,сатанистки ритуали,демони и подобни неща.Тогава не ме интересуваха,чак толкова пък и ме беше донякъде страх.С течение на времето,проверих едно,второ,трето и колкото повече ги гледах толкова повече смисъл почнаха да придобиват,поне за мен.

    Преди 3 седмици,пак почнах да се интересувам от тези неща и попаднах случайно на "Дневниците на уфолога"с професор Стамен.Стаменов.Аз такива предавания бях гледал и преди,казах си че той е мошеник и не му изгледах докрай първото предаване.Но баща ми го следеше(отделно,че и той беше попаднал случайно там).
    Случи се така,че изгледах 2ро негово след 1 седмица и нещата,които казваше,една част ги бях чувал,но имаше и доста неща,които никога не бях.Така му следях предаванията и колкото повече го гледах,толкова повече осъзнавах,че сме в лошо положение(България-Държавите-Земята).Той споменаваше конспирациите с Рептилии,грейовете(техните подчинени).И така.

    Тук сигурно си казвате,това го знаем,глупаво и невярно е...няма факти.Извънземни не съществуват.

    Да,ама защото точно това???Кой глупак би си измислил подобно нещо,да разкрие такива неща,Но още повече,тяхното разкритие да е в полза за Нас,защо биха го направили и то точно това ?

    И защо точно тези рептилии,ще са в асоциация с Библията.
    Конкретно сега ще наблягам на рептилиите,а от това,което знам е:Те са месоядни,имат форма на змейове-драконоподобни същества,искат жертва-но трябвало да е жива.(Не правите ли връзка с жертвоприношенията на хора или добре,за българските змейове,които спирали реките и искали Най-Хубавата девойка)Тази връзка случайна ли е?
    Или защо в документалните видеота,особено тези за древните Вавилонци,Акадци,Шумери и други винаги присъстват тези крилати,змиеподобни същества.
    Рептилиите,били подчинение на 5глава хидра,тя била нещо,като майката на всички рептилии....добреее нещо не ни ли говори това за Тиамат от древен Вавилон?
    Ако искате повече информация за тези неща просто проверете.

    Но за тези,които се интересуват,моля проверете видеото:
    Исотрията на Брандън Кори-първото видео:на Английски е.Но в дневниците на уфолога,(последното предаване) има 2/3 от видеото с български субтитри.

    Сигурно доста голяма част от вас си казват,че нямам факти за това и че вярвам на сляпо.
    Добре де...пример:ако аз съм бил участник в тези неща и съм на 80г.,и не ми пука,дали ако каже ще ме гръмнат,така или иначе имам малко време живот,защо да не кажа истината на хората?
    А такива видеота на хора,разкриващи доста неща свързани с извънземните,конспирациите има.

    Най-важното от всичко това е: Историята на Брандън Кори.
    Моля,тези,които са прочели и стигнали до тук да прегледат видеото.Не Ви карам да вярвате,нито да Ви уплаша(имаме си и защитници-но това е друга тема).Просто моля да го прегледате.Едва ли 1 час от живота си не сте го прахосвали къде ли не.

    Ако съм обидил или засегнал някого с нещо се извинявам.
    Благодаря за отделеното време.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.14 08:54#2vanessavanessaНовакРегистрация: 17.11.13Град: -Отговори: 8от: Човечеството - под тайно робство или не?На мен ми стана интересно, ще разгледам видеата... много са ми интересни такива "истории" (не се обиждай, че го казвам така) но понеже повечето такива сведения са били под формата на истории..ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.14 10:02#3КалоянаКалоянаНовакРегистрация: 31.08.14Град: СофияОтговори: 16от: Човечеството - под тайно робство или не?И аз се интересувам от такива неща.100% има извънземни, но повечето хора си мислят, че виж ти, сме сами във Вселената.Но не е така.Съвсем не сме сами, има извънземни, не може да няма и също така може би са много по-напреднали от нас.За рептилите много съм чела, имат репутация като "първите земляни".А за конспирациите мога да кажа само едно-Илюминати.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.14 12:58#4vanessavanessaНовакРегистрация: 17.11.13Град: -Отговори: 8от: Човечеството - под тайно робство или не?А за илюминатите пък, съм на 102% сигурна, че съществуват..ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.14 11:54#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Човечеството - под тайно робство или не?Илюбинатора може да се познае по сполучливи илюзии - на крачка от реалността. Крият в заблуди, защото са слаби и им се крепи едва-едва. Интересно е въвеждането в приличие на имената на нещата и мигновеното разбиране, че много от съществителните са всъщност глаголи. Това се постига чрез познание за звуците на буквите чрез виждането им в няколко ситуации на движение, от които да опознаем участието на всеки звук на буква. :x:

    Венага познах по снимка у фасебук ена стара и дебела илюбинаторка  - имаше я нея, свещ, дреха и някаква неяснота(дрехата приличаше на някакво свръхестествено създание, дух) - беше си подредила композиция.

    Ето и пряк отговор(в чест на неговото откровение на лично съобщение) - разбира са, човечеството е под карантина!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 10:55#6!!НовакРегистрация: 10.09.14Град: -Отговори: 8от: Човечеството - под тайно робство или не?В българските приказки и легенди,се говори доста често за змейове, които отвличали най-хубавите моми от селата. Те можели да променят облика си / добиват човешки облик /. Говори се и за деца на човек и змей , които имали човешки облик но и някой белези които имали само влечугите. ДРАКОНА / Змей, Ламя или Хала / присъства почти във всички култури . Например Гръцката : Тифон , Ладон , Сцила , Харибда и други . В библията е олицетворение на антихриста .А в Китай е символ на небесната мощ.
    Аз мисля ,че е напълно възможно да има рептили , които да са приели човешки облик и да живеят сред нас хората . Доколкото знам има теории,че земята е куха и ,че те живеят там или в тунели под земята .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 11:30#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Човечеството - под тайно робство или не?Земята не е куха, а плътна - това е сигурно, защото има безброй астрономически изчисления от учени, които се занимават с космоса, а те не биха говорили такова нещо за най-достъпната за измервания планета, след като правят мери на доста по-отдалечени космически обекти. Има и спътници и какво ли не изнесено в космоса, което гледа от външна гледна точка. Може да има по-малки кухини, което е друго. Ядрото е от течно желязо...ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 01:45#8!!НовакРегистрация: 10.09.14Град: -Отговори: 8от: Човечеството - под тайно робство или не?Разбира се, това са научно доказани факти . Написах го защото е просто теория която прочетох някъде . Аз мисля по скоро както ти каза , че ако има са някакви тунели или кухини . ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 11:32#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Човечеството - под тайно робство или не?това е ъндърграунда, дори си има стил в музиката ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.15 05:30#10Потребител#155667Потребител#155667НовакРегистрация: 02.03.15Град: -Отговори: 2от: Човечеството - под тайно робство или не?И аз се интересувам от извънземен живот от 8 годишна съм си мислела дали има живот във вселената и отговорът е 100% ги има няма как да ги няма.Има милиарди галактики и слънчеви системи в тази вселена може би числото е по голямо.За да има живот на една планета (за прост живот и за интелигентен живот)са нужни кислород,вода,правилно място на планетата където планетат ще получи достатъчно слънчеви лъчи от слънцето.Както земята нито да е в края нито началото някъде в средата като земята на 3-то място например.И още много условия за живот.Мисля че хората имат някакъв договор с извънземните.Мисля че САЩ е включил с тях договор.Хората имат договор със извънземните още от втората световна война и този договор го е направил според мен нацистите и извънземните им според мен им ги е дал оръжия и им дал атомната бомба но Американците са го откраднали.Мисля че имаме връзка с извънземните още от самата древност или може би още по старо.Според мен сме създадени от извънземни нито сме произлезли от майнуми нито от извънземни мисля че извънземните са направили някакъв експеримент с маймуната като са добавили сови гени,днк,рнк и са го смесили със маймунските и са се родили хората.Дарвин е направил грешка.Иначе защо сегашните маймуни не стават хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.19 01:21#11Потребител#232457Потребител#232457НовакРегистрация: 20.05.19Град: -Отговори: 2от: Човечеството - под тайно робство или не?Вижадм че написанто по тази тема е от 2012 година, но въпреки всичко искам да споделя това което аз преживях през последните години. През 97 година се запознах с една жена която аз не знаех но е било контактьорка с извънземни рептилии. Тази жена ми съсипа целият живот. Да не говорим че през есента на 2011 година имах усещането че някой седи до леглото ми а през ноща две ръце обгърнаха тялото ми. Били са рептилии. Тази жена правеше някакви литуали за коледа и аз хвърлих това което ми беше дала. Не само но през 2009 година почина съпругът и от рак а тя също през 2012. Аз се омъжих през 2013 година в Мюнхен и заминх да живея в Канада. Имам всички доказателства че тази жена е преродена във внучката на съпруга ми. Знаех и усщах че не си живея живота през последните години. От 97 година това не е бил моят живот. Искам да кажа на всички които си имат работа с такива хора много да се пазят и да бягат далеч. Те не помагат те навреждат на хората и се възползват и всичко правят са лина изгода и облага и за тяхно обалодетелстване. Аз постардах страшно но по страшното е че здарето ми пострада ужасно и съм в много тежко състояние.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 09:53#12Потребител#318658Потребител#318658НовакРегистрация: 24.08.22Град: ВарнаОтговори: 23от: Човечеството - под тайно робство или не?НеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest