Вампири и Върколаци

  • 03.08.14 09:09#1VelizarVelizarНовакРегистрация: 12.07.13Град: СилистраОтговори: -Вампири и ВърколациИскам да попитам някой сериозен който се интересува съществуват ли само сериозни отговори моля
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.14 08:16#2АннаАннаНовакРегистрация: 04.08.14Град: -Отговори: 1от: Вампири и Върколаци Здравей! Аз съм човек, който чете много за митовете. Като започнем от вампири и върколаци и стигнем до дракони, великани и т.н.
    Това, което мога да кажа по въпроса ти е, че не случайно фентъзи и фантастиката са две отделни "неща". Фантастиката е за неща, които реално могат да съществуват, но още не са открити, а фентъзи е повече като за неща, които всъщност няма как да съществуват. Надявам се разбираш какво имам предвид.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.14 01:10#3AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Вампири и ВърколациЗдравей! Според мен вампири днес не съществуват(като тези във филмите). Но има такава болест вампиризъм, то се дължи на вируса (HVV). Човек може да се зарази от ухапване на комар (необикновенен 'разпространител на вируса) или от прилеп. 24 часа след ухапването пулсът, и дишането се забавят. Той вече е вампир но не като тези във филмите- да бягат бързо, да скачат на високо. ..... Новороденият вече почва да ловува и да пие кръвта на жертвата.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.14 02:19#4sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: Вампири и Върколацисъщото е и при върколаците вирусът се разнася чрез куче или вълк не знам как точно се казваше вируса но мен в гората като ходих на почивка ме ухапа малко по голям от нормалното вълк казах си ,,ха то само ме ухапа нищо няма да ми стане"е, да ама сега като има пълнолуние не заспивам мога да ям сурово месо без проблем и да троша кости със зъби...ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.14 08:21#5AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Вампири и ВърколациСпоред мен винаги е имало и вампири и върколаци, но не са точно като описаните в книгите и филмите.
    Предполагам, че ако има книги с реална информация за истински вампири и върколаци тя се пази някъде строго секретно.
    Мисля, че и до ден- днешен може би съществуват, но се крият някъде на места, където човешки крак не може да стъпи, и през деня спят, скрити на сигурно, а нощем ловуват.
    Може би дори отвличат жертвите си в скривалищата си.
      :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.15 05:42#6M.M.НовакРегистрация: 06.05.15Град: -Отговори: 1от: Вампири и ВърколациАз винаги много съм се интересувала от такива неща и колкото да търся все още нямам мнение за вампирите , но след доста прегледи на различни статии мога да заключа , че върколаците не са мит. Всъщност има болест наречена ликантропия , която кара хората да се мислят за върколаци.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest