Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах гробище и 12 гроба

Сънувах гробище и 12 гроба

  • 24.02.11 08:43#1SuzanSuzanНовакРегистрация: 24.02.11Град: -Отговори: -Сънувах гробище и 12 гробаСънувах гробище, което беше в някаква голяма къща аз влязох вътре имашше сигурно около 12 гроба и до всеки гроб има чаша и минерална вода и аз се приближих до последния гроб и в нея лежеше баба ми (в момента и жива)....

    и ми поиска чаша вода аз и дадох чаша вода и тя седна стоя малко и ми каза "хубавото ми момиче много те обичам" и аз станах взех брадвата и я убих .. :cry: :cry:


    моля ви ако някой може да го тълкува да ми каже, много ме е страхх ... :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.11 06:10#2MakeITMakeITНовакРегистрация: 18.02.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах гробище и 12 гробаЯко ли я цапнa.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 10:42#3МаяМаяНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Сънувах гробище и 12 гробаСънят ти не предвещава лошо, напротив, лошото си е отишло от теб. Препоръчвам ти книгата Алхимия на съня. Там има неща, които биха те заинтересували, ако все още не си я прочела.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest