Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Как се викат духове?

Как се викат духове?

  • 29.04.14 09:09#1EmilyEmilyНовакРегистрация: 24.11.13Град: СофияОтговори: 6Как се викат духове?Така колкото и тъпо да ви звучи с едни приятели сме решили да викаме духове...та дайте идеи за ритуали които стават...от тях единствено само аз разбирам от това..смисъл само аз знам рисковете...те искаха да викаме с дъска,но знам че ако се вика дух трябва да знеш как да го изгониш...кажете как да се изгони и при евентуално оплескване на нещата какви може да бъдат последиците...знам че някои ще кажат да не се занимавам,а други ще се присмиват че сме деца ама сериозно който ще се смее да не си дава мнението
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.14 10:36#2РайнаРайнаНовакРегистрация: 30.04.14Град: ГабровоОтговори: 1от: Как се викат духове?Аз знам само че се казва нещо за да не се затвори портала за отвъдния свят смисъл да не остане духа. Иначе не мога да те посъветвам . ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.14 11:08#3Няква дива гад (демек китНяква дива гад (демек китНовакРегистрация: 28.04.14Град: ЛомОтговори: 2от: Как се викат духове?купуваш малко чубричка
    Правиш един хубав сладкиш.
    и чакаш.
    УСПЕХ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.14 12:33#4ЦветеЦветеНовакРегистрация: 19.08.13Град: -Отговори: 4от: Как се викат духове? Каквото и да направиш за защита ще те изиграят. Добрите духове не правят такъв тип връзка. От друга страна коварните и проклетите ще те изиграят и дори ще се престорят на някой. Аз лично не съм религиозна, но такива неща се забраняват от библията и има защо.
    Чувствам се длъжна да те предупредя. Бъди много внимателна! Дори хората с истински способности не си правят такива експерименти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.14 04:59#5Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Как се викат духове?викали сме дух, ама уж добър - Кики, използва се за Въпроси с Да или не.Това момиче е било починало при катастрофа и е станало на дух и е самотна и да ви предупредя ако ви хареса може трудно да си тръгне! с 4 клечки и 4 хартийки, нареждат се в кръг и подреждате 4-те клечки, (увити в хартийките) кръст +.
    Хващате се за ръце, затваряте очи и викате 3 пъти "Кики, моля те ела". После първия ви въпрос е да попитате:"Кики, тук ли си?" и почвате да отваряте клечките от хартийките.
    Ако поне една клечка не е вътре в хартиената тръбичка, а извън нея, значи Кики е дошла и зависи коя клечка е отворената значи духа и се намира на него място в нея посока.
    Но ако я няма, пак повтаряте ритуала с викането докато дойде. По принцип на 1я, 2рия път става.
    После почвате с въпросите, които ви вълнуват. Можете един по един да задавате. Примерно А задава въпроса, но със затворени очи всички, и почвате да отваряте клечките.Ако има отворена е Да, ако няма е Не.
    И т.н. и накрая трябва да й кажете да си замине, вместо викането да я помолите да си тръгне пак със затворени очи хванати.
    после за да се уверите че си е тръгнала попитайте дали е още там, докато няма отворена клечка.
    Ама не викайте духове бе хора защо са ви проблеми..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.14 11:13#6АниАниНовакРегистрация: 04.02.14Град: -Отговори: 1от: Как се викат духове?Аз препоръчвам да не викаш духове не се знае какво зло може да предизвикате и не е гарантирано това че може да се изгони препоръчвам ви да не го правите! Ние с една моя приятелка го правихме като вакахме дама пика! Приятелката ми тогава припадна и все още е в кома недейте! ОтговорОтговор с цитат
  • 19.12.14 01:46#7Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Как се викат духове?Духове се викат много лесно . Лошото е че това никак не е безопасно не знаеш каква беля ще ти дойде до главата. По- добре не опитвай риска е голям . ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 06:52#8ИванИванНовакРегистрация: 26.01.15Град: СливенОтговори: 2от: Как се викат духове?Някой пробвал ли е с дъската Уиджа? Защо ви е да викате духове, аз все още не мога да повярвам, че си говорите с тях и те правят разни неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.15 06:00#9Dimitar KolevDimitar KolevНовакРегистрация: 23.02.15Град: Даскал-АтанасовоОтговори: 1от: Как се викат духове?мисля 4е неможе да е в кома . някои хора преовели4ават :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.16 09:08#10ВиткорВиткорНовакРегистрация: 30.12.16Град: ВрацаОтговори: 1от: Как се викат духове?Аз знам много по лесен начин за общуване с Кики. Взимаш четири маркера или моливи и хващаш два от тях. В едната ръка единя, а в другата другия. А другите два някой тво прител или роднина и трябва да направи същото. След това си ги допирате един до друг (ако са моливи със долната част на молива). Накрая започвате с въпросите, но първи въпрос трябва да е ,, Кики, тук ли си ,,. Когато моливите/маркерите тръгнат нагоре значи ,,Да,, но ако тръгнат надолу значи ,,Не,,. Дано да ти свърши работа, ако пак ще я викаш.
    П.С. С Кики можеш да общуваш писмено, но не при всеки действа
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest