Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън, който ме кара да плача след това..

Сън, който ме кара да плача след това..

  • 23.02.11 09:31#1mihaelamihaelaНовакРегистрация: 23.02.11Град: -Отговори: 2Сън, който ме кара да плача след това..Сънувах много странен сън за мен... Събитията не ме засягаха пряко, а по-скоро бях като на наблюдател и от време на време участвах.

    В съня бащата на приятеля ми почина внезапно, не помня от какво.. в съня ми виждах само средния му по-малък брат и майка му. Аз през цялото време ревах, толкова, че като се събудих от съня все още плачех.

    Когато те двамата се приготвяха да отидат на погребението, аз си заминавах за дома, не можех да присъствам поради някаква причина.... Като цяло ме е срам, че съм сънувала това... чувствам се зле.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 03:07#2СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Сън, който ме кара да плача след това..И аз съм на това мнение. Все пак, обаче, си мисля каква ли причина те е накарала да сънуваш смъртта на друг човек. Помисли върху това ? В крайна сметка няма нищо случайно.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 01:28#3mihaelamihaelaНовакРегистрация: 23.02.11Град: -Отговори: 2от: Сън, който ме кара да плача след това..За всеки случай, нямам скрити мисли, желания или подтици, в това съм убедена. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 01:28#4mihaelamihaelaНовакРегистрация: 23.02.11Град: -Отговори: 2от: Сън, който ме кара да плача след това..Благодаря Мария. Дано.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest