Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам бившия си постоянно

Сънувам бившия си постоянно

  • 11.04.14 02:49#1MelissaaMelissaaНовакРегистрация: 11.04.14Град: -Отговори: -Сънувам бившия си постоянноВъпросното момче беше най-голямата ми любов, но сме разделени повече от 3 години и нямаме никакъв контакт от близо 1 година. Връзката ни бе доста въздействаща върху личността и на двама ни. Излязохме от връзката в еднакво състояние, имам предвид, че нито един не беше по-наранен от другия. Вече си имам нов приятел, но не спирам да сънувам бившия си и сънищата са много странни. Като например... много често сънувам, че ме кани да тръгна след него или ми е сърдит за нещо. Сънувах, че пътувам в червена кола на задната седалка и минахме през него докато пресичаше улицата, но нищо не му стана. Снощи сънувах, че се разхождам с приятеля ми и виждаме бившия ми приятел, при което той започна да ме напада и да ме обижда и аз тръгнах да бягам от сегашния си приятел като бягах в дъжда, а той(новия ми приятел) бягаше след мен и искаше да ме настигне. Това сънувам напоследък, преди това съм сънувала всичко свързано с него включително и това, че се целуваме и правим секс. Ще бъда много благодарна ако някой ми помогне, защото вече се плаша.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest