Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Mой сън - кошмар

Mой сън - кошмар

  • 23.03.14 10:56#1Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74Mой сън - кошмарздравейте, продължавам със сънищата си
    Та, НАКРАТКО - сънувах, че аз и милото ми се целуваме, натискаме още от пътя докато се прибираме, и като се прибрахме, влязохме в банята. . Но. . Тока угасна, прекъснахме си любовта(
    Влизам в стаята си, и тя пък в съня ми е като пътека през гробището. . и минава катафалка, и аз ставам права, от уважение към починалия, но нещеш ли, спират в стаята ми, и татко е там, и чичо и изкарват с ковчега една бабичка, НАПЪЛНО НЕПОЗНАТА чужда жена. С бяла коса. И я изкараха от ковчега и право на леглото ми я сложиха :х
    Дойде попа, опя я, и нали има храна като се опява и трябва да и опиташ, аз помня халва си опитах такова имаше (а и през деня наживо такова ядох и ми е влязло в ума).
    След това, аз вече покрих огледалата, духа на жената да не идва и т. н.
    И си полегнах на леглото. . . но бях забравила че там имаше труп:х и станах веднага, ама беше много лепкаво, не знам защо така. Това бе 1ва част.
    С милото ми пак се натискаме, целуваме, ала бала и на леглото не става, защото имаше труп. И пак в банята. . . ама тока пак угасна, и започнаха едни привидения, духове, демони. . направо не можеше да се стои вкъщи и всичко след това с починалата жена.
    Взехме някакви пръчици от сорта на бенгалски огън, вече дойдоха и др. "приятелки, приятели" непознати, събрахме се компания вкъщи. А тея пръчици играха ролята на Вавилонски свещи (от 1 филм го гледах Звезден прах се казва и като си помислиш нещо, място където да си и запалиш свещта и моментално се явяваш там). И ние така правихме искахме да се отървем от страховитата къща. Черната ми котка ме съскаше, явно се бе превърнала в демон и аз се сетихда се кръстя, и като се кръстя се отръпваше. тука вече малко се рабърка съня, и не помня нататък, но явно сме се измъкнали.
    И края на съня е, на улицата сме, привечер, пак се разхождаме с моето мъжле, пак се целуваме, натискаме, ама вече търсехме друга баня, в комшиите и така свърши, нищо май не стана, той ми звънна по тела, и ме събуди приятно
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest