Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам починалия си баща да ме вика

Сънувам починалия си баща да ме вика

  • 18.02.11 09:40#1СветланаСветланаНовакРегистрация: 16.02.11Град: -Отговори: 4Сънувам починалия си баща да ме викаБаща ми почина преди около година и често съм сънувала как ме вика при себе си. Веднъж сънувах как стоя пред блока ми и той се появи от някаде и започна да ме дърпа със себе си и ми казваше че трябва да тръгвам с него, но моя приятел се появи и той от нищото и му каза че ми е рано.

    И така се започна едно дърпане и двамата не ме пускаха, накрая останах при приятеля си де, защото той успя да ме издърпа.

    Соделих съня си и ми казаха че не е на добро да те вика починал човек, но и че щом живия ме е издърпал било добре.

    Исками се да ми кажете ако сте наясно дали това е вярно? Защото си е спек да знаеш че ти е време едва и не да умираш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.11 01:09#2iliyailiyaНовакРегистрация: 19.02.11Град: -Отговори: 2от: Сънувам починалия си баща да ме викаОт много хора съм чул да казват, че това е вярно. Не е хубаво починал човек да те вика на сън, защото последваш ли го, може и ти да умреш.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.11 12:07#3GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Сънувам починалия си баща да ме викаСпоред мен нищо няма да ти стане, защото и аз съм сънувал дядо ми, който почина преди 3 год. и той така ми е правил, но съм си жив все още. Вижте, плашим се взаимнно като и бог, ако имаше наистина бог, до сега да сме го видели. Просто ние трябва да вярваме в нещо, аз лично не вярвам ни в бог, ни в това, че ще умреш ти или някой твой познат.  ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.11 04:33#4ZlatkaZlatkaНовакРегистрация: 19.02.11Град: -Отговори: 1от: Сънувам починалия си баща да ме викаКаквото и да става, не трябва да отиваш с него и аз като другите съм чувал, че не трябва. Аз също съм сънувала нещо подобно, сънувах дядо ми който е починал, че ме вика при него. За щастие не отидох, споделих съня си с родителите си и те ме посъветваха никога да не отивам с него или при него.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 01:54#5Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Сънувам починалия си баща да ме викаНяма страшно, лошо е когато сънуваш, че починал близък вика или дърпа някой друг роднина. Но ако вика или дърпа теб означава, че по - скоро иска да ти напомни, че си го забравила, за това отиди в църква или на гробищата и запали свещичка. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 04:31#6СветланаСветланаНовакРегистрация: 16.02.11Град: -Отговори: 4от: Сънувам починалия си баща да ме викаДосега не се бях сещала за такова нещо, но може би имаш право, наистина ходя рядко, защото все съм на работа и май ще започна вече по-често да се сещам.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.13 12:10#7VeronikaVeronikaНовакРегистрация: 02.10.13Град: -Отговори: -от: Сънувам починалия си баща да ме викаЗдравей,а какво значи да сънуваш роднина,който вика друг роднина.Сънувах пра баба ми,вървяха с баща ми на някъде.Попитах я какво прави тук и тя ми каза че е дошла да вземе баща ми?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest