Sanovnik.bg»Форум»Астрономия»Скорпионът, най-неразбираемата зодия.

Скорпионът, най-неразбираемата зодия.

  • 11.02.14 09:06#1ScorpioScorpioНовакРегистрация: 11.02.14Град: -Отговори: 1Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Скорпионът най-силната зодии в зодиака последвана от рака. Скорпионът е твърде краен, лесно раздразним и тайнсвен. На пръв поглед скорпиона е безчувствен и мрачен, но всъщност скорпионите са много емоционални хора. Заради високото им самочувствие, което не показват пред хората, не се хвалят, даже не обичат да ги хвалят, но дълбоко в себе си го имат, те трудно биват пречупени. Те не споделят с други хора истинските си чувства, освен ако не сте му спечелили доверието, което е труден процес. Скорпионът си създава много лесно отношения, затова първото впечатление е най-важно. Ако искате приятелство началото на запознанството, е едно от най-важните моменти.

    Отрицателни черти: не умеят да пазят тайни, отмъстителни, ревниви, заплашителни, садисти, доставя им удоволствие страха на другите, твърде перверзни, безкористни.

    Положителни черти: симпатични, забавни, преследват целта си, обичат много силно, както и мразят много силно, любознателни, искрени, привлекателни, сексапилни, спокойни.

    Скорпионът е зодията с най-голямо търпение, но с течение на времето, гнева се натрупва и атакува с могъща сила. От скорпионите излизат най-жестоките серийни убийци.

    Също така скорпионите не могат да бъдат излъгани. Те влизат в ролята на другия, като сравняват с свойте чувства и така стигат до крайната мисъл на другия. Скорпионите са едни от най-добрите детективи.

    Те са страхотни хора, и унищожителни в същото време. Само трябва да си изиграете картите добре, и може да получите в замяна, уникален и верен човек, който би убил за вас.

    Ракът е способен да контролира скорпиона, понеже те, за разлика от него не са искрени а лицемерни. Както и да е, ракът обаче е много по-емоционален от скорпиона, и ако прекали с търпението му, скорпионът лесно може да го депресира за седмици. Скорпионите са безмилостни в гнева си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.14 08:11#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.изобщо не си в час...
    първо, скорпионите се делят на два вида бял и черен- които са пълни противоположности един на друг- имам приятелка бял скорпион!
    второ, изобщо няма база за сравнение с рак!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.14 08:14#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.забравих трето, изобщо не са най-силни в зодиака те са водни знаци..ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.14 08:47#4ДилиянаДилиянаНовакРегистрация: 13.02.14Град: ХисаряОтговори: 2от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Аз съм Скорпион, и то осъзнат , и държа да уточня, че не се считам за много неща от това описание. Съвсем нормален човек съм, със грешките и успехите си. Това което мисля че ме определя като Скорпион е упоритостта ми, преследвам това което искам да постигна. Хората около мен ме намират за сладур, и съм наистина много лоялен приятел. Наистина усещам кой се опитва да ме измами или манипулира, затова тези хора си остават само с опитите. Уважавам противниците си, а приятелите си обичам. Доволна съм от себе си че съм успяла да надмогна чувства като завист и омраза, те са заменени със съжаление и игнориране.
    Смея да твърдя, че на човешкият дух се дава възможност да се прероди в моята зодия,за да му се даде шанс да се пребори именно със тези недостатъци, защото точно като водна зодия - ни е дадена силата да го направим, стига да успеем да се осъзнаем.
    А нима има нещо по-опустошително от силата на водата?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.14 11:11#5gotinata ;dgotinata ;dНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 2от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.СКОРПИОНИТЕ ПАЗЯТ ТАЙНИ И ТОВА ИМ Е НАЙ-ДОБРАТА ЧЕРТА! Има скорпиони, които използват тайните за свои цели или ги издават, но НЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА! Ако скорпионът е свестен човек той ще пази тайни до колкото дълго трябва.А и скорпионите са много търпеливи хора, затова могат и да чакат много дълго, за да им кажете тайната си. Аз съм Скорпион и имам приятели скорпиони! Нямам доверие на никого! От малка се бях научила без никой да ми казва - Тайните са тайни и не трябва да се казват на никого! Иначе няма да са тайни! Аз самата знам много тайни, имам много мои и никоя на никого не съм казвала! Най-много споделям със сестра ми, която е по-голяма и е Рак. Няма да споря с никого, но ВСЕКИ ЧОВЕК Е РАЗЛИЧЕН и има РАЗЛИЧНО МНЕНИЕ! С две думи: Има добри и лоши скорпиони! Добрите пазят тайни, лошите - не, освен ако не искат или не са свързани с тях предполагам! ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.14 12:54#6ScorpioScorpioНовакРегистрация: 11.02.14Град: -Отговори: 1от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Точно това за елемента на знаците е доказана измислица. Неможе да се слагат различните знаци под един общ знаменател и да ги прави слаби или силни.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.14 12:15#7цветицветиНовакРегистрация: 19.02.13Град: -Отговори: 2от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Има доста верни неща. Да не кажа почти всички. Приятелят ми е скорпион и наистина в началото ме плашеше колко бързо пламва от емоции. Аз съм дева и съм може да се каже неговата точна противоположност. Обикновено съм сдържана, здраво стъпила на земята и спокойна. Той с външните хора винаги е бил дружелюбен, спокоен, но що се отнасяше за мен ... ревността му беше изпепеляваща. Не, че е правил грандиозни скандали, но само погледът му и едно тихо изречено изречение в такива моменти са способни да те сразят. Но с времето, ако успееш да спечелиш доверието, скорпионът се успокоява. Може би аз го кротвам, може би е черта на зодията, не знам, но виждам всеки ден, че за близките си хора, за приятелите, семейството, любимата, скорпионът е готов да убие и да умре. А за мен това е положително качество! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 08:30#8Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Аз съм бял скорпион за мен от тук 50% се отнасят, някои неща не са за мен - тази отмъстителност, непазене на тайни, иначе да, ревнива съм любознателна, обичам много, не мразя не искам да мразя.Изкарахте скорпионите много лоша зодия а и можеби другите ми 50% са във везни, защото съм родена между дветеОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.16 02:39#9kerikeriНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 1от: Скорпионът, най-неразбираемата зодия.Има нещо което всички пропускат. В зодиака няма голямо значение само каква зодия си има значение под какъв знак ти е луната и всички други планети. Луната ми е рак затова една част от тези неща е вярна. Не може всичко да е вярно все пак всяка планета отговаря за различно нещо. Това е чистия "прототип" на скорпиона. Някоя от тези черти може да ги има в някой Козирог да кажемОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest