Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах починалата си баба

Сънувах починалата си баба

  • 31.01.14 10:45#1rumianarumianaНовакРегистрация: 17.07.12Град: ВрацаОтговори: -Сънувах починалата си бабаИскам да ви попитам какво ще кажете за този сън. Сънувах починалата си баба, която почина преди малко повече от година. Бяхме при сестрата на баба и братовчеда ме накара да заключа колата му. Заключих вратите и трябваше да затворя предния капак, но неможах и се ядосах много. Тогава казах на братовчеда, че немога и той каза, че ще го затвори той. След това братовчеда и баща му тръгнаха да се качват в тях аз му дадох ключовете от колата и му казах, че си трътвам той каза добре и баба ми тръгна след тях. Като се прибра в нас баба ми ядеше нещо, но не помня какво, беше много спокойна аз я питах какво са правили и как съм се ядосъл, че не се настояли да се кача в тях и баба ми мълчеше и ядеше нещо. Знам, че това което ядеше ми се искаше да ми остави малко и на мен, но някак си ми беше неудобно да и кажа да ми остави малко и изведнъж баба ми каза, че сестра и е казала да отида утре в тях да правим баници. Аз казах на баба, защо да ходя аз като ще гледам само няма да ми дадат да правя баница и аз и тогава се събудих. Ако някой има мнение нека да го каже
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest