Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Постоянно сънувам раздяла с приятеля ми

Постоянно сънувам раздяла с приятеля ми

  • 16.02.11 02:25#1СветланаСветланаНовакРегистрация: 16.02.11Град: -Отговори: 4Постоянно сънувам раздяла с приятеля миПостоянно сънувам раздяла с приятеля ми. Дали заради мъж или жена винаги раздяла.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.11 03:50#2Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Постоянно сънувам раздяла с приятеля миТова по скоро отразява вътрешните ти страхове да не се наистина разделите. Ако имаш някакви съмнения, по-добре си ги изяснете, за да спиш спокойно :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.11 09:24#3СветланаСветланаНовакРегистрация: 16.02.11Град: -Отговори: 4от: Постоянно сънувам раздяла с приятеля миИнтересното е, че реално ние постоянно се караме. Почти през месец се разделяме, а сме заедно вече 6 години. Дали всъщност сънят ми не е плод на това, което искам - раздяла и за да не ми е гузна съвеста, че съм го изоставила му прехвърлям вината за раздялата в съня си ?ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.11 09:32#4СветланаСветланаНовакРегистрация: 16.02.11Град: -Отговори: 4от: Постоянно сънувам раздяла с приятеля миБаща ми почина преди около година, и често съм сънувала как ме вика при себе си. Веднъж сънувах как стоя пред блока ми и той се появи от някъде и започна да ме дърпа със себе си и ми казваше, че трябва да тръгвам с него. Но моят приятел се появи и той от нищото и му каза, че ми е рано. И така се започна едно дърпане и двамата не ме пускаха. На края останах при приятеля си де, защото той успя да ме издърпа. Споделих съня си и ми казаха, че не е на добро да те вика починал човек, но и че щом живия ме е издърпал, било добре. Иска ми се да ми кажете, ако сте наясно, дали това е вярно ? Защото си е спек да знаеш, че ти е време едва ли не да умираш.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 02:03#5Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Постоянно сънувам раздяла с приятеля миИ според мен сънят ти е отражение на това, което вътрешно си мислиш, че можеш да искаш. Но внимавай какво си пожелаваш да не вземе наистина да стане, защото няма нищо случайно.

    Относно баща ти не се притеснявай, той по-скоро ти сигнализира, че не се сещаш за него. Иди купи някои неща, които е обичал баща ти, примерно шоколад, вафли или нещо такова и раздай на някои баба и дядо за бог да прости.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest