Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Постоянно сънувам змии

Постоянно сънувам змии

  • 12.02.11 02:53#1еленаеленаНовакРегистрация: 12.02.11Град: -Отговори: 2Постоянно сънувам змииПостоянно сънувам змии-малки, големи, всякакви. Сънят обаче не е един и същ, но змиите присъстват.

    Вчера примерно сънувах, че котките завладяват света и аз с две мои приятелки трябва да ги спрем, за да избягам от тях аз отворих една кутия и я хвърлих срещу гонещите ме котки, а от кутията не преставаха да излизат змии(малки).

    В първия момент аз се стреснах, но после видях, че те са ми нещо като оръжие. Някой може ли да ми каже как да тълкувам това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.11 09:03#2еленаеленаНовакРегистрация: 12.02.11Град: -Отговори: 2от: Постоянно сънувам змииБлагодаря за информацията ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.11 01:19#3Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Постоянно сънувам змииЩом не са те ухапали, ще се справиш с враговете си. Лошо е, ако те ухапят и те заболи.  ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.11 07:49#4еленаеленаНовакРегистрация: 12.02.11Град: -Отговори: 2от: Постоянно сънувам змииМиналата вечер пак сънувах змии, които изкачат от река и ме ухапаха няколко пъти по крака и много ме заболя. Претиснявам се, защото една приятелка ми каза, че това е на болест. Не знам ваче как да го тълкувам. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest