Има ли ангели?

  • 10.01.14 10:54#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470Има ли ангели?Цитирам от мой коментар: " Интуицията е проекция на вътрешното ни изживяване, а телепатия е наложена умствена връзка. Не ми е ясно само, защо това е необходимо, след като Бог ни е дал говор. Не е ли това един вид замърсяване на духовната ни заобикаляща среда следствие на нашите мислени вмешателства.Не всички вярват в съществуване на ангели, но сънищата са резултати от дейността на ангелите, които се грижат за нашия буден нормален живот.Не сме ли навлезли в сферата на нашето самоунищожение?"
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 01:24#2A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Има ли ангели?Боже мой, Михала, уважаема Михала, пак глупости.
    А.Ф.Ф.
    (Не е нужно да обяснявам, че направо ме оставяш без думи!)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 01:31#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?AFF моите уважения към теб и твоите писания, но винаги ли смяташ,че те са най- правилни в своите заключения.Всеки има въпроси и различни отговори за това, което го вълнува. Щом знаеш повече обясни и докажи.Всяка теза се доказва.) ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 03:38#4A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Има ли ангели?Благодаря, уважението е взаимно, но не мога да отговоря от името на моите писания дали те са "най- правилни в своите заключения", питайте тях, Михала!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 04:30#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?Нямаш ли мнение? Ти ли ги пишеш или някой друг?!?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 07:38#6A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Има ли ангели?Уважаема Михала, аз иронизирах начина ти на изразяване - прочети си пак написаното сама:
    "AFF моите уважения към теб и твоите писания, но винаги ли смяташ,че те са най- правилни в своите заключения."

    Та ти ме разграничаваш от моите писания! Боже мой, Михала! И какво ме питаш -дали винаги смятам, че те са най-правилни в своите заключения - тоест, моите писания са способни да правят собствени заключения, а аз да ти отговоря дали "смятам", че те са правилни (заключенията им)! Е, не, ти пишеш без да осъзнаваш смисла на думите нито поотделно, нито свързани в изречение. Затова ти препоръчах да питаш тях (писанията ми).

    Но да продължим:

    "Всеки има въпроси и различни отговори за това, което го вълнува."

    Тоест, искаш да кажеш, че на всеки свой въпрос човек си отговаря с различни отговори, така ли? Михала, и тук е по-лесно да се улови Михаля, отколкото да се намери смисъл!

    Продължаваме, близо сме до края, добре, че пишеш кратко:

    "Щом знаеш повече обясни и докажи."

    На подчертаното място между "повече" и "обясни" се слага запетая.
    Кога съм претендирал, че зная повече? О, да, ти смяташ така. Явно съм те впечатлил.
    Но тук аз споделям свое мнение какво може да означава дадено "нещо" в съня и обяснявам защо мисля така и се аргументирам.

    Последно:

    "Всяка теза се доказва."

    Така е. Но това е фраза "от друга вълна".

    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 08:02#7antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?Благодаря ти за усърдието,с което искаш да ме вразумиш.Искам да ти поясня, че всяко
    писание произлиза от автора и би следвало да изразява неговото мнение. Тук се разминаваме.Ако някой ,според мен, не е папагал и дословно не преписва чужди мнения,
    той би следвало да отразява това в писанията си.Да, вярно,че тълкуването е друга свера на дейност, в която или го имаш ,или го нямаш, стига да се приближаваш максимално до истината. Но има и други начини, имам предвид тълкуването на сънища в Библията.Данаил тълкува съня на царя без съновник.Той има виждане и Бог му дава правилното тълкуване. Благодаря за отзивчивостта ти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 08:27#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?Ако ми отговориш по темата ще ти бъда благодарна.Е, има ли ангели???ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 08:28#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 08:30#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 08:31#11A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Има ли ангели?Да, има Ангели.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 09:34#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?Според теб къде им е мястото в невидимия свят? Делят ли се на различни видове или са едни и същи? ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 06:20#13A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Има ли ангели?Със сигурност се делят на различни, но аз познавам само един Ангел, всъщност той дори се казва Ангел Ангелов, много хубав човек, малко черничък, щото е ром от махлата и малко бърка думите, защото не им разбира смисъла, обаче аз не му придирям, тъй като сме големи приятели. За невидимата реалност, да, Ангел е пребивавал в невидимата реалност и вероятно неведнъж, но за един случай си спомням кристално ясно, защото ми се наложи да му търся адвокат. Преди да разкажа за случая, трябва да поясня, че Ангел е еколог, почиства околната среда от разни отпадъчни железни предмети. И един ден идва у нас, "Мараба, Ачо, к`во става?" - викам аз, "Остай, остай" - отвръща той, това означава "Остави, остави", и разказва как почистил една детска площадка от люлки, катерушки и въртележки и бил сигурен, ама напълно сигурен, че никой не го е видял, тоест, намирал се е в невидимата реалност, обаче на пункта го хванали. Този случай му се размина с пробация, но можеше да бъде и по-лошо, защото веднъж Ангел падна. Тогава ходих да видя падналия Ангел с пропуск, защото беше арестуван, паднал от един електрически стълб след като срязал няколко километра жици, но вече излизам извън въпросите, а не искам да давам повече различни отговори, уважаема Михала, затова слагам точка.
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 09:25#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли ангели?Много подходящ отговор за разни истории, но не е по темата. А Ангелите са много и най-различни. Добре,че ги има, та ни помагат, когато падаме и ни държат, когато летим.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 12:36#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Има ли ангели?Има ени - летят по градовете, където си имат статуи, като тази в София или Киев- меркат се по време на война и подобни. Спускат се като някакви загрижени как е оплескано там долу... но едва ли успяват да направят нещо съществено.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.15 12:21#16NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Има ли ангели?Съществуват Ангелите!Те обичат да помагат на хората,да ги измъкват от беди, да ги вдъхновяват, да ги насочват към вземането на правилно решение.Най-близо до нас са Ангелите, всеки човек има свой ангел-хранител,над тях са Архангелите-Архангел Михаил воинът( винаги може да му се помолите за защита във всякакъв аспект)Архангел Рафаил - великият лечител( помага за изцеление, а също така закриля пътешествениците,ако ви предстои пътуване се помолете да ви закриля)Архангел Гавраил Божият вестител също много силен архангел,Архангел Габриел дарява надежда,ако сте изгубили вяра или сте унили обърнете се към него.Ангелите ни изпращат послания,чрез знаци на които ние трябва да обърнем внимание,препоръчвам книгите на Дорийн Върчу, тя има доста издадени книги за чудесата на Ангелите и връзката им с нас. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest