Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Миналата година видях НЛО

Миналата година видях НЛО

  • 04.12.13 02:18#1dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7Миналата година видях НЛОТака,мисля че някой от вас не ми вярвате,тъй като съм само на 11 години.
    Но ето една история.
    Един ден тоест Коледа,бях сама в хола. Изведнъж елхата се размърда погледнах там,но нямаше нищо. Някъде към 00:01 часа пак се размърда аз си викам -Какво става тука бе?!?,викнах баба ми и тя каза че е било въображението ми. После с братовчед ми отидохме заедно в стаята,аз видях сянка на елени. Беше много красиво,таа и май нещо заблещука в луната,но аз не обърнах внимание.
    Така след като дядо Коледа ми остави подаръците и аз ги отворих нещо каза: "Диди" аз веднага отидох в стаята (при баба ми има две стай) и нещо бяло ми изпищя аз извиках: "АаааА!" питах Иван дали го е чул но той каза "Не"

    Това е историята

    Дали е извънземно дух или.... моля пишете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.12.13 05:47#2Mardigal Mardigal НовакРегистрация: 07.12.13Град: -Отговори: 5от: Миналата година видях НЛОПоне от това което разбрах от историята ти, ти казвам че имаш огромна фантазия !ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 02:37#3Василия БисероваВасилия БисероваНовакРегистрация: 08.12.13Град: -Отговори: 1от: Миналата година видях НЛОМоже да е бил Дядо Коледа и елените му. Аз малко вярвам в Дядо Коледа . Аз също съм на 11 години затова ти вярвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.13 10:32#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Миналата година видях НЛОНе забравяйте старите поговорки И НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА
    Явно толкоз много си очаквала нещо да се случи като например подаръци под елхата, че си предизвикала вътрешното си аз на визуални ефекти, но както са казали старите хора хубаво е да вярваш в чудеса ВЯРАТА ЛЕКУВА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 09:54#5Потребител#318658Потребител#318658НовакРегистрация: 24.08.22Град: ВарнаОтговори: 23от: Миналата година видях НЛОЗРЯЛ човек още да вярва в тея нло-та, струва ми се че няма как да станеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest