Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»Има ли последствия любовната магия?

Има ли последствия любовната магия?

  • 03.12.13 01:31#1EmilyEmilyНовакРегистрация: 24.11.13Град: СофияОтговори: 6Има ли последствия любовната магия?Здравейте,ще карам направо.Харесвам едно момче,но той май не проявява интерес.Много го обичам по цял ден плача и никой не може да ме спре.Четох за любовни магии,но знам че всяка магия си има цена.Възможно ли е ако направя магията да си навредя по някакъв начин и колко.Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 11:40#2Liliya SeropyanLiliya SeropyanНовакРегистрация: 08.12.13Град: -Отговори: 1от: Има ли последствия любовната магия?Има и то големи, ако дори може да го убиеш с любовна магия, всичко което е идея дс променя съдбата и да пречупва волята на хората е не само неморално , но и ужасно опасно. А ако успее да се изчисти от магията енергиятанще се върне утроена в твоята посока и ще води със себе си сериозни мизерий. Пък и нима така искаш някой? Принуден от външни сили да е с тебе?... Това не е любов...ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 12:00#3Monny MonsterrMonny MonsterrНовакРегистрация: 25.01.14Град: БлагоевградОтговори: 13от: Има ли последствия любовната магия?Хей, чувството ми е познато, имала съм го и знам, че е ужасно. Но те съветвам да не правиш магия. Аз пробвах една, но тя беше безобидна и (за щастие) не се получи. Но ако направиш една истинска магия както си трябва това наистина може да бъде опасно и да пострадаш и ти, и той. Затова просто ще те посъветвам да потърсиш друго момче. Знам, че е трудно, но дори и да не вярваш, разбирам те и знам какво ти е. Ако искаш пробвай се с момчето, което желаеш, но ако си се пробвала и не се е получило, може би не сте един за друг.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest