Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Искам да направя безопасна магия за любов

Искам да направя безопасна магия за любов

  • 22.10.13 02:16#1PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11Искам да направя безопасна магия за любовЗдр.Аз искам да знам знае ли някой безопасена магия за любов искам такава зсщото искам да правя магия на един мъж да ме обикне искам да е безопасна за моето семйство така и за неговото защото имам малак син а не искам да му сеслучи нещо лошо а и искам и този мъж да е мой не мога и без него ако знаете някаква магия но да има бърз резолтат че нямам време моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.14 08:22#2Ангел ПродановАнгел ПродановНовакРегистрация: 27.08.14Град: ПловдивОтговори: 5от: Искам да направя безопасна магия за любоваз знам,но немога да ти кажа,опасно е!аз като теб имам жена която обичам много,тя е далече от мен подьржаме си врьска в феиса,и се виждаме веднаж в годината.Защото живея в чужбинаи няма нищо лошо в това,което правим..Прави така,че да го дразниш.Тои ако те обича поне малко ще те потьрси,ако не го прави,не страдаи повече заради него!погледни кам друг!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.14 08:23#3Ангел ПродановАнгел ПродановНовакРегистрация: 27.08.14Град: ПловдивОтговори: 5от: Искам да направя безопасна магия за любоваз знам,но немога да ти кажа,опасно е!аз като теб имам жена която обичам много,тя е далече от мен подьржаме си врьска в феиса,и се виждаме веднаж в годината.Защото живея в чужбинаи няма нищо лошо в това,което правим..Прави така,че да го дразниш.Тои ако те обича поне малко ще те потьрси,ако не го прави,не страдаи повече заради него!погледни кам друг!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.14 08:24#4Ангел ПродановАнгел ПродановНовакРегистрация: 27.08.14Град: ПловдивОтговори: 5от: Искам да направя безопасна магия за любоваз знам,но немога да ти кажа,опасно е!аз като теб имам жена която обичам много,тя е далече от мен подьржаме си врьска в феиса,и се виждаме веднаж в годината.Защото живея в чужбинаи няма нищо лошо в това,което правим..Прави така,че да го дразниш.Тои ако те обича поне малко ще те потьрси,ако не го прави,не страдаи повече заради него!погледни кам друг!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 01:37#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Искам да направя безопасна магия за любов"Една от най-безопасните любовни магии.
    Зимаш лист хартия и червен химикал и рисуваш себе си и човека,който искаш да се влюби в теб,ако искаш от горе над рисунките пишеш твоето и неговото име и ,след което правиш 2стрелки едната да сочи от теб към него и обратно,и го държиш в теб листа поне месец всичко трябва да бъде с червен химикал"

    Неговата стрелка да е на нивото на таза, а женската на нивото на гърдите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.16 11:47#6Потребител#178696Потребител#178696НовакРегистрация: 23.10.16Град: СофияОтговори: 1от: Искам да направя безопасна магия за любовЗдравейте аз лично много си изпатих от магия и не мисля ,че това са добри неща независимо за какво се пави добре ,че открих Ходжа Маарем,КОЙТО МИ ПОМОГНА И ОТЪРВА ОТ ТЕЗИ БЕЗУМНИ НЕЩАОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest