Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Искам да направя безопасна магия за любов

Искам да направя безопасна магия за любов

  • 22.10.13 02:16#1PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11Искам да направя безопасна магия за любовЗдр.Аз искам да знам знае ли някой безопасена магия за любов искам такава зсщото искам да правя магия на един мъж да ме обикне искам да е безопасна за моето семйство така и за неговото защото имам малак син а не искам да му сеслучи нещо лошо а и искам и този мъж да е мой не мога и без него ако знаете някаква магия но да има бърз резолтат че нямам време моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 06:48#2десдесНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 1от: Искам да направя безопасна магия за любовАбе ти нормална ли си?!Сърцето я било боляло!Я си вложи енергията в друга посока,например да се научиш да пишеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 10:47#3цветицветиНовакРегистрация: 19.02.13Град: -Отговори: 2от: Искам да направя безопасна магия за любов"Магията е като меч без дръжка, няма безопасен начин да я хванеш."
    Първо, госпожо, магията за любов е черна магия. Много хора вероятно ще оспорят това, но е самата истина-чрец нея се опитвате да навредите на това семейство.
    Второ, магията за любов не създава любов. Тя само усилва съществуващите чувства, т.е. превръща привличането в страст, антипатията в омраза и т.н.
    Трето, не забравяйте троичния закон и кармата, навредите ли, ще повесете 3 пъти повече зло.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 04:35#4PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовЕ добре де имате право така си е отказвам се от маги не искам заради един мъж да се случи нещо лошо на детето ми добре че ми помогнахте да се осъзнаия макар и със обиди но нищо сажелявам много какво щях да направя добре че ми помогнахте да се осъзная благодаря ви много от сърце ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 04:58#5zagadkazagadkaНовакРегистрация: 26.10.13Град: БанкяОтговори: 4от: Искам да направя безопасна магия за любовshestno kazano az smqtam she tazi gena ne e dobre s glavata shtom vse oshte se koleabe i razmislqva i misli i obmislq vse edno biznes sdelka shte pravi,,,,to da si glupav ne e lesna rabota...oshte neshto ne zanimavaite horata s tezi glupavi istorii i shtom si sednala da pishesh i da se shudish i maesh znashi si go planuvala..deteto ti sram da go hvane she ima tolkova glupava maika...az stignah EU Medica aura London toshno poradi tazi prishina...glupavi hora kato teb mi praveha magii za smart taka i ne supqha da me umoret....znashi ne moga da tragna da ti obesnqvam zashtoto ne si na takova nivo she da me razberesh no znai tova e neshto mnogo seriozno i to shte se varne kato bumerang varhu teb i tvoeto dete...slava na Gospod v tozi centar me naushiha kak da se pazq ot magii i prosti hora kato teb koito se opitaha da mi navredqt v givota....samo ti kazvam she ako napravihs neshto takova shte se varne vurhu teb s deistvieto na bumerang i ne se znae kade shte te porazi dage i smart prishinqvat tezi neshta...no kakto i dae tova si e za teb....mnogo galko dargavata ni e palna s tolkova bedni i bolni dushi...ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 12:31#6anka anka НовакРегистрация: 15.05.13Град: -Отговори: 2от: Искам да направя безопасна магия за любовKakvi sa tiq magii tiq gluposti mom4eto iska li da e s teb 6te e s teb ne iska li nikoi ne moje da ti pomogne ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 03:56#7PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовЕ добре деее еиии нали ви казах че се отказах от това няма смисъл момиче дето си се написала загадка моля те от все сърце пристани вече да ме обиждаш пак ти повтарям от казах се от тази магия не ме обиждаи че съм била глупава такава ме е зъздал господ и такава ще съм и аз съм човек а и най вече не искам да казваш нищо за детето ми моля те мен ме обиждай но не и детецето ми него не го меси ти си жена и ти си майка ако не си ще станеш недей моля те знам много си права че да се занимаваш с маги не е шега работа аз вече го разбрах че е така и се отказах от тази магия и от мъжа но да не мислиш че и дръг път съм се занимавала със магия не и вече никога няма дори да си го помисля за това и така загадка пак ще ти повторя че се отказах от тази магия и не наместваи и детецето ми моля те престани ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 08:33#8ЕкстрасенсЕкстрасенсНовакРегистрация: 30.10.13Град: -Отговори: 7от: Искам да направя безопасна магия за любовЕто и едни от най-изявените феномени и астролози в България.
    https://www.facebook.com/pages/%D0%95%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81-Ekstrasence/503535573062314
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 07:57#9мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Искам да направя безопасна магия за любовПредстави си само факта
    ЧЕ ПО НЯКАКВА СЛУЧАЙНОСТ СИ С ТОЗИ МЪЖ ВЕЧЕ Е ТВОИ
    И НЯКОЯ ДРУГА СЪЩО КАТО ТЕБ ГО ИСКА И ТИ ПРАВИ НЯКАКВА СИ МАГИЯ ТИ СЕ РАЗБОЛЯВАШ И ТЯ ТИ ГО ВЗИМА И Е НЕЙН
    НЕ ПРАВИ ТОВА КОЕТО НЕ ИСКАШ НА ТЕБ ДА ТИ НАПРАВЯТ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 09:49#10PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовДа и аз това си казах отказах се от маги дори сега си казвам как можах да си гопомисля ОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.13 03:11#11мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Искам да направя безопасна магия за любовНе съм убедена, че пишеш и го мислиш, но си е твоя отговорност и много бързо ще го разбереш, но ще е твърде късно.
    Ако наистина го мислиш и си се отказала Браво на теб разумна си ХА ДАНО АМА НАДАЛИ бих казала аз само после не търси разни врачки защото ще стане още по зле
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 03:29#12mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Искам да направя безопасна магия за любов Такива като тебе ,трябва да бъдат наказани!
    Как може да караш,някой НА СИЛА да те поиска?
    Как си позволяваш ,да разделяш семейство??!
    Хвани мастурбирай за тоя и се успокой окей?
    направо ми писна, от хора които искат все да те принудят..
    любовта е свобода ,избор желание, а не нагласа...

    И Като направиш магия,на някого знаеш ли,че
    ти се връща тапкано , на теб и до 9 то коляно
    преди да посегнеш на нещо, чуждо си помисли
    2 пъти и се откажи!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.13 05:01#13Потребител#120975Потребител#120975НовакРегистрация: 13.11.13Град: -Отговори: 9от: Искам да направя безопасна магия за любовok gotov sam.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 05:24#14минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: 10от: Искам да направя безопасна магия за любов[b]Една от най-безопасните любовни магии.
    Зимаш лист хартия и червен химикал и рисуваш себе си и човека,който искаш да се влюби в теб,ако искаш от горе над рисунките пишеш твоето и неговото име и ,след което правиш 2стрелки едната да сочи от теб към него и обратно,и го държиш в теб листа поне месец всичко трябва да бъде с червен химикал.[/b]
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.14 06:05#15AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Искам да направя безопасна магия за любовВие луди ли сте, магии за любов по принцип не се правят, не знаете ли? Що за смешни магьосници сте вие, просто няма да се получи желания резултат и всичко ще се обърка впоследствие, това са едни от основните закони на кармата и на метафизиката!
    Като толкова искаш- събери си пари, иди в някое село, при някоя опитна професионалистка бабичка магьосница, тя ще
    ти направи магията или ще ти каже как ти да си я направиш, но такива магии не траят дълго и скоро след това ще съжаляваш. Особено магия за любов и за секс е много опасна и не се залавяй, ако не можеш да платиш цената, става въпрос за много по-висока от материална цена. Всяка молба към вселената си има цена, а за любовната магия обикновено цената е доста висока!
    Имай си много наум преди да тръгнеш да правиш това!
    Един съвет от мене- по- добре се научи да се разлюбваш по- лесно и се откажи, ако е писано от съдбата щяхте да се съберете и без магии. Любовта сама по себе си си е най- истинската магия!
    И това ти го казва човек с негативен опит от любовни магии и с такива отрицателни наблюдения за мои приятели, които са използвали любовни магии.
    Защото ми се е случвало да направя такава магия и тя подейства чак тогава, когато вече забравих за въпросния човек и вече чувствата ми бяха изчезнали. От такива енергийни въздействия се получава една игра на котка и мишка, а междувременно се натрупва бая негативна карма, и то в най- добрия случай.
    Недей!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.14 08:21#16Ангел ПродановАнгел ПродановНовакРегистрация: 27.08.14Град: ПловдивОтговори: 5от: Искам да направя безопасна магия за любоваз знам,но немога да ти кажа,опасно е!аз като теб имам жена която обичам много,тя е далече от мен подьржаме си врьска в феиса,и се виждаме веднаж в годината.Защото живея в чужбинаи няма нищо лошо в това,което правим..Прави така,че да го дразниш.Тои ако те обича поне малко ще те потьрси,ако не го прави,не страдаи повече заради него!погледни кам друг!!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest