Мултиоргазми

  • 02.10.13 01:00#1Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74МултиоргазмиЗдравейте, колко често мастурбирате, случвало ли ви се е да полуавате мултиоргазми до изцеждане? Нормално ли е.
    Ползването на вибратор разширява ли ни или си е пак същото по рождение.

    Също и раждането разширява ли ни? И партньора ни губи ли интерес към нас. Секса ли е най-важното в една връзка?
    Според мен не, в религиите е даже за потомство. но в товапоколение рядко свестни мъже има.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 06:34#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Мултиоргазмибих казала само че секса е най хубав когато го правиш с човек който обичаш.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 10:24#3Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Мултиоргазмитака е няма спор но ако е далеч няма др начин няма да хукна да изневерявамОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 12:11#4Monny MonsterrMonny MonsterrНовакРегистрация: 25.01.14Град: БлагоевградОтговори: 13от: МултиоргазмиСпоред мен също сека съвсем не е най-важен във връзката. Важен е, но има и други неща преди него - доверие, разбиране, споделяне, духовна връзка и т.н.
    Относно самия акт и мастурбирането, всичко е позволено, стига на теб и партньора да ви харесва.
    Но за разширяването не съм сигурна, четох някъде, че не можеш да се разшириш ако примерно правиш много секс, нито пък да се стесниш ако не си правила отдавна. А за раждането пък съвсем не знам, при него се маха абсолютно целия химен (когато вече не си девствена химена само е разкъсан). Но ако за разширяването се интересуваш може да попиташ компетентен лекар по темата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.15 05:58#5Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: МултиоргазмиЕдва ли влагалището се разширява, защото то се стяга след секс. Няма как да се разшири и да не се свие както преди това. Иначе има проблем. Влагалището е еластично, за да може да се изроди детето/децата и след това се свива отново за секунди, иначе нямаше да може да се прави секс и да се роди второ или трето дете, ако вагалището се разтягаше без след това да се свие. Ако имаш други взпроси ми пиши на имейла: gabicyprus@abv.bg можеш да ме питаш, да ми споделиш, дапоискаш съвет...ще помогна с удоволствие. Ако някои друг освен авторката има въпроси или иска да сподели на някого, може също да ми се довери. Все пак, момичетата трябва да се подкрепят :blush: Успех на всички ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest