Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Как да тълкувам това

Как да тълкувам това

  • 28.01.11 10:41#1nanka kolevananka kolevaНовакРегистрация: 28.01.11Град: -Отговори: 2Как да тълкувам товаСънувах жена, която е в месечен цикъл седяща върху червен диван и облечена в червен халат, през цялото време ми говореше и умишлено си държеше, краката отворени за да се види кръвта на превръзката и.

    Моля ако може някой да ми помогне да разбера какво означава всичко това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.11 10:53#2IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Как да тълкувам товаПо принцип, червеният цвят означава победа. Според мен, най-големият ти враг все още не иска да се признае за победен, за това ти показва интимността си. Въоръжи се с търпение, защото те очакват неприятности. Ще чуеш клюки по свой адрес. Не им отговаряй и не им обръщай внимание, защото ще те предизвикат. Ще се опитат да те вкарат в интрига. Това означава сънят ти. Дано съм ти помогнала. Успех. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.11 11:27#3krissakrissaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 2от: Как да тълкувам това zuzuni, ти на колко си години ?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.11 02:39#4nanka kolevananka kolevaНовакРегистрация: 28.01.11Град: -Отговори: 2от: Как да тълкувам товаПочти на 40, защо ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.11 02:44#5nanka kolevananka kolevaНовакРегистрация: 28.01.11Град: -Отговори: 2от: Как да тълкувам товаБлагодаря ти, много ми помогна твоето тълкуване. Наистина в момента животът ми е пълен хаос и се опитвам да взема някакви решени, но тези сънища напослеък никак не ми помагат, а на против, чувствувам се още по - зле. Още един път Благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 11:42#6IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Как да тълкувам товаНяма проблеми - надявам се наистина да сьм ти помогнала. Имам и сьвет кьм теб - напиши на лист какво точно искаш да постигнеш в живота и не слушаѝ хората краѝ себе си, ами послушаѝ сьрцето си и вьтрешният си глас и се стреми да постигнеш осьществяването им. Аз см на 28 години и всичко, което сьм поискала сьм го постигнала. Бьди упорита и целеустремена - докато не свършиш едно, не се захващаѝ с друго и ще постигнеш желаният успех.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest