Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Интересно ми е, имате ли и вие подобни сънища...

Интересно ми е, имате ли и вие подобни сънища...

  • 24.01.11 10:43#1ДилянаДилянаНовакРегистрация: 24.01.11Град: -Отговори: 1Интересно ми е, имате ли и вие подобни сънища...Някога сънували ли сте от трето лице? Все едно гледате филм и сте в ролята просто на наблюдател. На мен ми се случва сравнително често, като по някое време в крайна сметка и аз се включвам в съня си, вече като себе си и имам спомените на случайния наблюдател Понякога сънувам приятели и познати и какво се случва с тях, но друг път са съвсем непознати..
    .
    Та какво ще кажете по въпроса?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.11 04:32#2ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.01.11Град: -Отговори: 2от: Интересно ми е, имате ли и вие подобни сънища... :y: Ами аз обикновено сънувам по два начина, сънувам сънища и сънувам филми. Когато сънувам сънища и аз участвам тях, а когато сънувам филми гледам отстрани или съм в самото действие, но като наблюдател нещо като 3D. Последният (сън)- филм, който сънувах се казваше Трол, от тези митичните същества. Търсила съм по торентите да го намеря и да го гледам, ако съществува, но не го открих. Та много пъти съм си мислила, че ако има машина, която да записва сънища, от тези които сънувам аз биха излезли добри сценарии за филми. Както искаш така го разбирай.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.11 11:42#3ДилянаДилянаНовакРегистрация: 24.01.11Град: -Отговори: 1от: Интересно ми е, имате ли и вие подобни сънища...Да, знам за какво говориш. И аз съм така, само че винаги по някое време се включвам в действието, не ми харесва да бездействам особено. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest