Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Страх ме е! Сънувам, че раждам близнаци, а като се обърна са мъртви

Страх ме е! Сънувам, че раждам близнаци, а като се обърна са мъртви

  • 22.01.11 08:06#1GerityGerityНовакРегистрация: 22.01.11Град: -Отговори: -Страх ме е! Сънувам, че раждам близнаци, а като се обърна са мъртвиЗдравейте! От месец сънувам, че раждам близнаци, но все се получава ситуация, че ги оставям за малко и след като се обърна са мъртви.

    Примерно ми званни телефона, дигам и след като си взема бебетата те са мъртви. Аз нямам деца ,дори не съм омъжена!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.11 08:02#2Eli Hristova Eli Hristova НовакРегистрация: 25.01.11Град: КюстендилОтговори: 2от: Страх ме е! Сънувам, че раждам близнаци, а като се обърна са мъртвиКакво означава от месец сънувам? Всеки път едно и също ли сънуваш? Колко пъти?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.11 08:24#3Eli Hristova Eli Hristova НовакРегистрация: 25.01.11Град: КюстендилОтговори: 2от: Страх ме е! Сънувам, че раждам близнаци, а като се обърна са мъртвиВ стар съновник намерих следното - "ако сънуваш, че раждаш - ще имаш големи ядове, големи неприятности". Близнаците означават всичко удвоено. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest