Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Разваляне на магия - къде?

Разваляне на магия - къде?

  • 10.08.13 04:53#1МартинМартинНовакРегистрация: 06.08.13Град: -Отговори: 3Разваляне на магия - къде?Здравейте, нека тук всеки да сподели своите препоръки за магове и ясновидци във връзка с развалянето на магия. Търся по Интернет най-различни имена, но за повечето има доста негативни мнения.

    А на мен спешно ми трябва разваляне на магия. Миропомазан съм, но и това не помогна, все още имам хроничен невървеж в работата, здравето, любовта и пр. Още не съм кръстен в църква, но и това ще стане.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.13 07:12#2vikivikiНовакРегистрация: 04.07.13Град: БургасОтговори: 1от: Разваляне на магия - къде?По-добре отиди да те кръстят по-бързо и отиди на такава литургия. На мен ми беше направена магия но отидох и се оправих. Ако имаш по-дълга коса провери за отрязана,ако нямаш провери за предмети в които се съмняваш, че са омагьосани или за такива които като си в близост до тях не ти е добре. Когато аз имах магия ме болеше главата и не можех да се концентрирам да уча. тази магия е само за да не можеш да работиш върху каквото и да е и направо ти изпива силичките . Относно врачките и такива неща- намират се добри, но трябва много да търсиш. успех. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 05:34#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Разваляне на магия - къде?Ми на първо място бих ти препоръчала да се кръстиш и след това да отидеш да запалиш свещ в църквата и да се помолиш... Вижда ми се по-добра идея отколкото да си губиш времето и парите с врачкиОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.13 05:33#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 25.08.13Град: СтолникОтговори: 1от: Разваляне на магия - къде?Здравейте аз ходих при Ходжа Маарем доволна съм бях обиколила доста места ,но само той успя да ми помогне и реши проблемите ,който имах първо не вярвах защото при всичките обикаляния при известни имена,но все пак останах доволна
    и телефони за контакти 089 422 5947
    088 412 9269
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 04:21#5СимонаСимонаНовакРегистрация: 03.11.13Град: -Отговори: 2от: Разваляне на магия - къде?Виждам, че са ти препоръчвали разни ходжи. Аз лично съм изключително недоволна от тях. Моят проблем беше изключително сериозен и тежък. Пробвах на много места и никога не можеха да ми помогнат. Но случайно попаднах на Даниела Герасимова. Тази жена е направо немероятна, успя да ми помогне за една седмица, а аз съмата при други хора опитвах с години. Бях наистина много зле, когато отидох при нея. Много е искрена и сърцата. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.12.13 11:14#6simonasimonaНовакРегистрация: 07.12.13Град: -Отговори: 1от: Разваляне на магия - къде?аз съм кръстена от малка,ходила съм в доста църкви да ми четата киприянови молитви,светени води,нищо не помогна,като гледам какви свещенослужители имаме няма как да помогнатОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.15 12:35#7МартинМартинНовакРегистрация: 06.08.13Град: -Отговори: 3от: Разваляне на магия - къде?Здравейте. След като пуснах тази тема ходих до Руската църква в София и писах киприянова молитва. Минаха няколко месеца и имах прекрасен период в края на 2013 година и началото на 2014-та. Просто все едно облаците над мен се вдигнаха и пак си станах същия какъвто бях преди да ме налегне лошия късмет. Беше просто прекрасно. Не знам какво стана но депресията и невървежа ми се върнаха през пролетта на 2014-та. Тогава отидох при една жена да ми прави изчистване на чакрите, но като че ли нямаше особен ефект. От тогава се питам къде сгреших, та нещата отново се забатачиха. Още не знам какво стана през декември 2013-та та всичко беше толкова прекрасно, дано един ден да изпитам същото, но да не е временно. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest