Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»помогнете ми моля ви..

помогнете ми моля ви..

  • 06.08.13 04:59#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39помогнете ми моля ви..Здравейте искам да ви помоля нещо и всеки каквото знае да каже все добре ще е.
    Значи един човек ми каза ,че аурата ми е зле има дупки и е свита и сега търся начини да я оправя. Ако някой знае ,нещо да каже защото това е много важно.


    Надявам се да не ви безпокоя ,но се надявам всеки които каквото знае да го каже ще ви бъда благодарна ,но нека скептици да не пишат има хора които не вярват в нищо.

    Ако някой иска връзка с мен да остави скайп на лс. : ))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 05:15#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: помогнете ми моля ви..Първо кой ти каза, че аурата ти има дупки и как е стигнал до този извод? Не се притеснявай толкова и кажи ти как се чувстваш, а не кой какво ти казваОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 09:26#3alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: помогнете ми моля ви..Да тя исветлява когато душата тъгува или когато човек много болен.Може да се повлияе и от лошо който някой иска да ти стори.За здрава духовна сила може да ннаправиш на красиво и леесно достъпно място оброчен кръст който да наименуваш на светец и осветиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 12:16#4Monny MonsterrMonny MonsterrНовакРегистрация: 25.01.14Град: БлагоевградОтговори: 13от: помогнете ми моля ви..Наистина трябва да помислиш как се чувстваш. Но НЕ заради самата аура. Помисли дали си имала някакви проблеми, неразположения, ангажименти и всякакви неща, които са те притеснявали непосредствено ПРЕДИ този човек да ти каже, че аурата ти е разкъсана. Може също да потърсиш начини за "лекуване" на аурата, просто да се разровиш в интернет по темата.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:01#5Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: помогнете ми моля ви..Аз не вярвам в свръхестествените работи, но знам че тъпаци има в повечко на тоз свят(имам предвид теб)ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest