Чувам и виждам странни неща

  • 04.08.13 02:01#1KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9Чувам и виждам странни нещаИскам да ви споделя нещо тук, понеже баща ми ми каза, че ако вярвам в такива неща вече съм полудяла или демоните са ме обладали.Това разбира се беше шега,но ми стана ясно,че трябва да говоря с някой друг за такива неща.

    Когато спя чувам звуци, но не в дълбок сън, а по скоро когато се унасям или преди да се събудя или нещо като състояние между сън и будност. Веднъж чух нещо като шляпане на боси бягащи крачета и сякъш нещо пребяга от едната стая в другата и след малко чух друг шум. Когато отидох да проверя една чаша с айрян се беше разляла на земята.

    Може би сестра ми я е бутнала понеже беше заспала на дивана до масата, но начина по който се беше разляла течността ... сякъш чашата беше бутната от другата страна. Реших да мисля, че сестра ми е ритнала чашата по някакъв. Друг път докато заспивах чувах се едно някой издава шъшкащи звуци, като например аз правих такива докато успокоявах и приспивах малката ми сестра. А днес сутринта се събудих от звук подобен на леко удряне с длан по бюрото.

    Попитах сестра ми дали е чула нещо, а тя каза не . Един път видях силует на мъж на около 50-60 метра от мен , беше като сянка, но триизмерна , дори сякъш ходеше. Започвам да се притеснявам думите на баща ми да не се окажат верни.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 05:37#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Чувам и виждам странни нещаСпоред мен просто сънуваш, а не виждаш тези неща в действителност. Понякога сънищата са изключително реални и трудно могат да се разграничат от будното състояние...ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.13 11:34#3KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9от: Чувам и виждам странни нещаБлагодаря, но когато видях сянката бях будна.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.16 12:52#4AnonimnaAnonimnaНовакРегистрация: 03.08.16Град: -Отговори: 1от: Чувам и виждам странни нещаЗдравей! Аз също имам подобни ситуации. Чувам разни неща в будно състояние ,като например гласове непознати за мен. Дори една вечер бях в нас с една моя приятелка в нас с приспиване и както си говорихме нещо се появи тя не го виждаше ,но аз го виждах беше висок черен силует на мъж стори ми се странно. На следващия ден започнаха да стават по-силни аномалите както стоях в стаята си и се чу шум от другата стая станах да проверя и какво да видя всичките неща по масата от кухнята бяха на земята..така ,че не си сама спокойно ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest