Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах че избухва бомба в ръцете ми

Сънувах че избухва бомба в ръцете ми

  • 14.01.11 09:50#1донидониНовакРегистрация: 14.01.11Град: -Отговори: -Сънувах че избухва бомба в ръцете миТоку що сънувах голям кошмар, още съм настръхнала

    Значи първо както си вървим по пътя с мъжа ми на малко разтояние от нас избухва бомба. Не пострадваме от нея,но малко по късно, намирам се на нещо като гара, спокойна че нищо не ни се е случило ще се качваме в такси и една жена идва до мен и ми казва, че има подарък за мене.

    Казах си, че това трябва да е бомба и ще гръмнем ако го отворя, но го отворих и така и стана. Последното което помня е как изкрещях и усетих как падам на земята и се молих само да не умра. Много страшно изживяване. Какво може да означава :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.11 11:11#2MONAMONAНовакРегистрация: 19.03.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах че избухва бомба в ръцете миЗдравей. Аз сънувах, че летя със самолет и седалката до мен беше празна. В мрежичката имаше нещо като бял пластмасов уред от типа на ноутбук. Отворих го и като бомба гръмна, а пламъците избухнаха в лицето. Усетих изгарящите езици върху лицето си и си помислих, още съм жива. После се събудих. Много е гадно. Мисля, че ни грозят неприятности и не трябва да сме любопитни, да си навираме носовете, там където не трябва.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest