Дяволът

  • 19.07.13 11:29#1viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21ДяволътОт дете дяволът ме преследва,сигурна съм.Появява се нощем толкова истински.Нямя лице,а само енергия една особенна концентрирана енергия.Вика ме при себе си.И да Ви кажа толкова пъти се изкушавах да тръгна по пътя на нечестивия.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.13 05:10#2darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Дяволътако имаш воля--- и дявола няма да може да те помръдне! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.13 10:47#3viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Дяволътработата е че все повече му се оставям по своя воля.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.13 08:40#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Дяволътvivianna :работата е че все повече му се оставям по своя воля.Защо? Предлага ли ти нещо? Пари, слава, власт? ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.13 09:35#5darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Дяволътвярвам, че някъде дълбоко в себе си таиш Сила и я закриляш и тя те закриля и ти дава вяра и надежда за по добро, аз Знам, че ще се справиш ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.13 10:54#6viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Дяволътto4no mejdu dobroto i zloto sam.mojebi za6toto sam krastena ne6to uspqva da me zadarji da ne tragna kam mrakaОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.13 02:01#7darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Дяволътвъзможно е! Но ако вярваш в себе си ще се справиш, за по-добро! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.13 11:49#8viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Дяволътdnes otkazah na edno semeistvo v jegata da im vikna taxi,dori ne razbrah kak go napravih.tolkova hladnokravno be6eОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 04:59#9darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Дяволъттрудностите ни каляват само трябва да вярваш в себе си! щом аз успявам значи и ти можешОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 08:56#10Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: ДяволътЗапочни да четеш библията и се обърни към Бог, ходи на черква често, извикай към Исус да те освободи, чети библията всеки ден и преди лягане най-вече и ще се увериш че Бог няма да допусне сатаната да те преследва и безпокой. ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 09:46#11nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: ДяволътНе е дявол а зъл дух!Има разлика!Различните религии имат различни наименования за злият дух но истината е че дяволът-Луцифер не съществува!Ще оставя настрана темата за написаните от демоните божествени книги на всички религии защото ще напиша специална тема но тук ще разнищя един стих от Исая от Библията!Забравил съм го малко нали от доста години не съм християнин а гностик но ще перефразирам!В пророк Исая се казва че Луцифер светлата утринна звезда се възгордял и е пожелал да се възкачи на планината на събраните богове и да седне на Божия трон!Тоя стих е код и е зле употребен от една небожествена книга!И иронията е че всъщност пасва много на моята представа гностичната на това как се е появило злото!Истината е че библията казва че Бог знаел че хората щели да съгрешат а Вайт пророка на съботяните отива по далеч в безумието си като твърди че Бог е знаел че ще съгреши и Луцифер!Ха и защо го е направил тогава ако допустнем че това е възможно а то не е и библията не говори затова а само Вайт!Всъщност по думите на Исус Христос че за Бога нямало невъзможни неща излиза че Богът би следвало да може и това а това е не само ненаучно но и и абсурдно и неморално и невъзможно!И защо най великият ангел ще се възгордява и от какво и как ще поиска да седне тоест да завземе престола-трона на Бога който е много по голям от него!!!Не е бил тъп и болен и луд за да не проумее че няма как да стане това и няма как той да стане Бог и да командва Бога!Библията е пълна с глупости още от 1та глава!В новият завет има една нелогична абсурдна случка с прогонени демони от Христос на които той заръчва да не го разкриват че е божия син в което няма никаква логика след като той сам си се разкрива с думи и чудеса а което е още по странно самите демони викали -този е божия син което е направо смешно и нелепо!Защо демони които мразят уж Христос ще му помагат-и без аргумента че нарочно са викали чрез обсебени хора за да пречат на Христос!За да има дявол трябва Бог да го е пуснал да се направи на змия а защо ще го прави когато уж ни обича и той е врагът му и хората още не са били съгрешили!За да има дявол трябва да е имало потоп навсякъде а не само местни наводнения а е нямало такъв според учените!За да има дявол трябва наистина Бог да си е говорил с него след бунтът му а защо ще го прави а няма да го изолира не е ясно!!!За да има дявол наистина трябва да приемем библията за божествена дори когато тя пише глупост след глупост!Примерно как Бог направил за помощник на Адам не жена му Ева а първо животни на които на всичките стотици милиони видове той бил дал имена след като те преминали всичките пред него-и морските ли-Забавна библия на Лео Таксил и От змията до Апокалипсисът на Пенчо Пенев-велики книжки! :y:  ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 03:48#12viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: ДяволътЗапочнах да чета книгите на Дорийн Върчу и съм много по-щастлива от преди.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.14 08:45#13antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: ДяволътКато чета някои изказвания ми става смешно.Водата не е до колене и четенето на словото Божие не е за всеки.Не всеки го разбира, а пък да го талкува съвсем не бива, защото и той и слушателите,четящите се заблуждават.Когато някой търси истината , а Бог Исус Христос е път и истина и живот,препоръчвам да не чете други небожии книги докато не изучи Слобото Божие.Тогава ще може сам да отсява кое е правилно и кое не,а така... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest