Дали е пророчески сън?

  • 04.07.13 07:12#1ИренаИренаНовакРегистрация: 04.07.13Град: БургасОтговори: 1Дали е пророчески сън?Скоро, след като почина сънувах майка си. Тя каза, че ще вземе сина ми при себе си, когато той стане на 31 години. Присъни ме се и нещо като катастрофа на пътя за Созопол.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.13 06:42#2МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13от: Дали е пророчески сън?Колко е годишен сина ти сега?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 12:36#3ИренаИренаНовакРегистрация: 04.07.13Град: БургасОтговори: 1от: Дали е пророчески сън?На 29.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.13 05:37#4Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Дали е пророчески сън?Не е задължително да е пророчески сън. Понякога съзнанието ни играе лоши шеги. Подобна загуба е тежка и може в страха и мъката ти просто да ти се е присънил този сън ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 10:10#5alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Дали е пророчески сън?Веднага ще отидеш на пътя който си сънувал малко паралишче да се освети на св.Димитър и корбан пет петела да закоолиш и изгориш с връхна дреха на детето си посепи пепелта от изгорялото на асвалта Сториго веднага веднага.В продавалник има параклишчета по 50лв.Задъжително на място свещеник да освети местото което си сънувал.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 10:18#6alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Дали е пророчески сън?Бог ме направи пророк и ето аз ти помагам.Като заколиш петлите кръвта им по асвалта да се стече тамян да кади и вино до параклишчето посипи.А на свещеника му кажи всичко не поп а свещеник щще търсиш.Той щете разбере и с Кипрянова молитва да започне и с Михаилова да завърши.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 06:18#7минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: 10от: Дали е пророчески сън?Еми освен да чакаш и да видиш какво ще се случи...друго незнам какво ти остава.Но може да идеш и при някоя бабичка в някое село,от тези за магиите ,да и разкажеш за сънят си и тя да ти каже какво да правиш.Посети и руската църква в София на свети Серафим,напиши си желание пусни го в кутията за желания и запали свещ след това за сина ти да е жив и здрав,и да живее още дълги години и за покойниците долу за майка ти,помисли си,''майко ,ако има за какво да ти се извинявам ,прости ми за всичко,но само не взимай детето ми''.Тя ще те чуе.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.14 04:59#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дали е пророчески сън?Това според мен е чиста автомагия. В Библията Бог е казал"Да бъде според вярата ти".
    С този сън под влияние на случилата ти се загуба на майка ти, приемаш съня за истина.Отиди на църква и се моли за здраве докато не усетиш,че опасността не е преминала.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest