Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»Преследва ме в мисълта ми

Преследва ме в мисълта ми

  • 27.06.13 05:22#1МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13Преследва ме в мисълта ми В началото на май слушах песните на една група. Разбира се тя е много стара ,но има нещо много гадно. Единият от вокалите е наистина много красив (бил е ) и това лице непрекъснато ме преследва в мислите ми (той е жив разбира се ) и е наистина много позитивен и усмихнат. Казвам си ,че като се оженя искам мъжът ми да бъде като него ,но това адски много ме дразни ,защото непрекъснато мисля за него. Кажете ми какво да правя!? :yawn: :yawn:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.13 10:23#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Преследва ме в мисълта ми нищо не прави.просто си мечтай.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 10:29#3MartaMartaНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 9от: Преследва ме в мисълта ми Cveteto70, скрий се някъде вместо да съветваш погрешно хората!ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 10:42#4GaLeNa90GaLeNa90НовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 6от: Преследва ме в мисълта ми Защо това момиче "cveteto70" си позволява да ми пише заплахи в лични съобщения питам аз?ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 11:33#5Георги ТодоровГеорги ТодоровНовакРегистрация: 19.08.13Град: ШуменОтговори: 8от: Преследва ме в мисълта ми Ако продължаваш да мечтаеш за него, ще го намериш или той теб.Не виждам какъв е проблема, човек да мечтае.Освен, ако не му пречи на работата и на отношенията с околните.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 12:25#6Monny MonsterrMonny MonsterrНовакРегистрация: 25.01.14Град: БлагоевградОтговори: 13от: Преследва ме в мисълта ми А защо те дразни? Ти така подсъзнателно идеализираш мъжа, който искаш. Но не се безпокой, това след време ще спре. В смисъл.. всеки човек като малък е имал идеал за красота и модел за подражание, всеки, дори мъничко си е харесвал някоя известна личност. Не мисля, че това трябва да те притеснява толкова (освен ако не продължи с години и не се окажеш обсебена от него). Защо не пробваш да си намериш приятел? Говоря сериозно, но истински приятел, който да харесваш, а не да имаш просто ей така си. Не е нужно да гледаш да прилича на онзи певец/музикант. Между другото, след време, когато срещнеш момчето на живота си, ще разбереш колко прилики има с наистина идеализирания (дори и подсъзнателно) мъж от теб.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest