Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Държане за ръце

Държане за ръце

  • 09.01.11 02:15#1HristianHristianНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: -Държане за ръцеМалко странен сън сънувах, но не намерих талкуване в съновника Сънувах, че се срещнахме с момичето, което харесвам, нещо си поговорихме и се хванахме за ръка ( така преплетохме пръсти)

    Някой ако може да го разгадае, ще съм му много благодарен!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.11 05:50#2monmonНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 6от: Държане за ръцеИ аз сънувах преди време, че се държим за ръце по същия начин с момчет, по което си падах, но да ти кажа от тогава не съм го чувала или вжидала. Едва ли значи, че ще се случи нещо в действителност. Аз стигнах до извода, че сънищата са си просто сънища и са отражение на нашите желания и надежди.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.11 04:30#3GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Държане за ръцеАбе хора, много си фантазираме, сънищата идват от там дето си мечтаем. Аз съм един CS играч и си мечтая да съм най-добрия в света и сънувам, че вземам 1во място в света за най-добър играч, но дали е истина, не е! Всичко си е илюзия и мечта. Тва бих казал по въпроса.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.11 11:21#4Lub0miraLub0miraНовакРегистрация: 07.05.11Град: -Отговори: 1от: Държане за ръцеИ аз снощи сънувах едно момче, което харесвам, но то не е от тук, а от Испания и не съм го виждала от миналата година, тогава ходих на гости. Сънувах, че е дошло тук и се държим за ръце и се прегръщаме, говори ме си като вървим из центъра. Не знам какво означава. Дайте съвети, какво ли означава. Мерси предварително. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest