Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Циганка ме прокле на сън и на яве

Циганка ме прокле на сън и на яве

  • 08.01.11 11:20#1teodorateodoraНовакРегистрация: 08.01.11Град: -Отговори: -Циганка ме прокле на сън и на явеСънувах че съм тръгнала към училище, закъснявах за среща с новото ми гадже и започнах да тичам. Всякаш тичах във въздуха.

    По пътя видях едно момиче което ме гледаше на мор. Беше облечена като циганките от филмите с шалварите и шалове около главата. Беше с много сини очи погледна ме и ме прокле ДА НЕ СЕ ВИДИШ НИКОГА ПОВЕЧЕ С АЛЕКС.

    После се закри с шала и изчезна. Няколко дни по късно аз и той излезнахме в една градинка. Стара циганка облечена по същия начин дойде да ни продава здравец ние казахме че нямаме пари и ТЯ КАЗА НИКОГА ДА НЯМАТЕ ДУШМАНИНИ ДА СТЕ. И последваха много караници между нас. Дали има връзкаа със съня?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.11 02:05#2GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Циганка ме прокле на сън и на явеВиж, аз съм момче на 13 и много сънувам, но това е просто въображение, разбираш ли, просто има голяма разлика между сън и реалност. На сън сам богаташ с красиви мацки, а пък реално съм едно хлапе ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest