Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Често сънувам, но този път беше различно

Често сънувам, но този път беше различно

  • 05.01.11 01:18#1ИваИваНовакРегистрация: 02.12.10Град: -Отговори: 23Често сънувам, но този път беше различноОсъзнавам, че тълкуването на сънища е много относително и пишейки тук не очаквам да ми разтълкувате съня, а да ми помогнете сама да го направя. Често сънувам, но този път беше някак различно...

    Вчера (преди 1 вечер) сънувах, че се прибирам с баща ми. Тъмно е, няма жива душа наоколо. Пред нас се появяват две улици. Аз настоявам да минем по тази, която е от ляво, но татко казва, че от там е по-дълго. Минаваме по другата улица (по която пътя ще е по-кратък), но изведнъж се появяват 3 или 4 кучета, черни немски овчарки. Започват да лаят и правят опити да ни ухапят.

    Това е - сън като сън... по-интересно е случилото се днес. Сутринта, когато вървях към училище, по мен започна да лае едно прекрасно бяло (домашно) куче, което никога досега, никога не е лаело по мен... То скочи, добре, че оградата беше доста висока... иначе горко ми...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.11 02:27#2Иван ПетковИван ПетковНовакРегистрация: 06.01.11Град: СофияОтговори: 3от: Често сънувам, но този път беше различноНе мисля, че бялото куче е свързано със съня ти. Обикновено човек не сънува директно нещата.

    Кучетата в съня са знак за неприятели, т.е. по пътя, по който сте поели ще има врагове и сънят е един вид предупреждение да внимавате в ралния живот
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.11 02:08#3GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Често сънувам, но този път беше различноАз един път сънувах една тълпа кучета да ме гонят, сигурно към 15 кучета. На сутринта отивам при брат ми и гледам 10 кучета и какъв спринт направих, още го помня преди 3 месеца. но това е просто плод на въображение.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest