Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Червено небе и град на бъдещето

Червено небе и град на бъдещето

  • 30.04.13 10:09#1KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9Червено небе и град на бъдещетоПътувах с влака от София към Пловдив на 20 април. Доколкото помня беше около пет следобед. Момичетата с които пътувах подремваха затова реших и аз да си почина. Затворих очи с нагласата да направя нещо като лека медитация.

    Появи се нещо като тунел, като черна дупка и аз преминавах през него с голяма скорост. Изведнъж видях голям град с високи сгради. Небето беше червено, а земята и сградите черни. Пусто, безжизнено, много мрачно място, без светлина и любов. Почувствах воня и смърт. Не можах да остана дълго... Надявам се да не е видение от бъдещето.Незнам. Просто реших да ви споделя, ако може някой да ми помогне да разбера какво съм видяла.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.13 04:12#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Червено небе и град на бъдещетомного е вероятно да е сънувано бъдещето....
    потърси пророчествата в сайта от извора и пророчествата за 3те дни тъмнина /която е червеникава/
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 10:41#3verdeverdeНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 8от: Червено небе и град на бъдещетоМного хора сънуват подобни неща. Това не е бъдещето, не се притеснявай.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 10:25#4alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Червено небе и град на бъдещетоОт там идваш далече в галактиката на скорпиона смърта е живот.но там всичко е загубено от единн гении.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest