Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Съществуват ли извънземни?

Съществуват ли извънземни?

  • 29.04.13 04:42#1radinaradinaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 3Съществуват ли извънземни?Според вас съществуват ли извънземни?Аз лично мисля, че има . Има и много доказателсва ,но и мисля ,че точно те са причина за нашето съшествуване.Някои учени твърдят ,че извънземните са ни дали интелект ,който с течение на времето се е осъвършенствал.Дали те съществуват или са само мит ,ще се радвам да чуя вашето мнение. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.13 09:44#2Виолета ДимоваВиолета ДимоваНовакРегистрация: 30.06.13Град: СливенОтговори: 1от: Съществуват ли извънземни?Здравейте. Преди малко се регистрирах Реших да пиша първо тук. Моето лично мнение е, че извънземни съществуват. Има доста доказателства за това, а и реално погледнато - едва ли сме единствените разумно-мислещи същества (до колкото може да се наречем такива) в Космоса. Все пак той е необятен и най-малкото съществуват хиляди светове с подходящи условия за живот и развитее на разумни същества.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 12:23#3ivan popovivan popovНовакРегистрация: 26.07.13Град: СофияОтговори: 1от: Съществуват ли извънземни?А ми изчакайте ден-два и прочете за НЛО 315.Отговорете,ако искате.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 08:28#4nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Съществуват ли извънземни?За да съществуват извънземни трябва да няма духове и паранормални прояви на такива а има и еволюцията да е доказана а тя не е!Няма как случайно дори една рнк или днк да се появи дори след милиарди опити а камо ли клетка!Намери си в нета статия със заглавие на бг за еволюция и религия или еволюция или сътворение от 2004-там се дават обилни доказателства против еволюцията!Примерно посочва се че някои от най простите организми въобще не са еволюирали никога!Много са и е много дълга затова само ще я спомена а тук ще дам мои аргументи! Ако я има тогава тия духовете не са духове а болни извънземни които се правят на ангели и богове но не виждам защо освен ако не са дълбоко психично болни и се пръскат от скука или не са зомбирани или програмирани от друга цивилизация затова като експеримент някакъв!От синята книга и хрониките на парнормалното се доказва че проявленията на Нло са трик на гадни нечисти сили-демони!Е ако открият живот на луната Европа и Йо ли беше все тая в океаните от лед то тогава може и да се замисля но остава въпросът как е имало еволюция и как еволюират организмите с помощта на тъмната енергия защото е очевидно че те сами случайно не могат да го правят!Или как така програмата наречена тъмна енергия за която говорят астрономите създава вселени и живот като тя няма нищо общо с материята!Не се връзва а и тогава щеше да се наблюдава в космоса на всяко кътче слънчеви системи с изобилие от слънца и земи като нашите на които може да възникне животът !И понеже е доказано че всъщност картинката е точно обратната тоест такива планети са рядкост и изключение и неземните планети неподходящите за живот са много повече въпросът е приключен за мен!Вярно е че има и много земеподобни планети във вселената но защо са в доста пъти по малко от неземеподобните когато целта на тъмната енергия създател е да прави живот навсякъде.С тоя аргумент се убива просто идеята за еволюцията според мен!Истината е в гностицизмът-вижте си статията която написах в раздел Мистика при Историите -там не ми стигна мястото да пиша за еволюция затова пиша тук!  :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.13 05:20#5Потребител#120975Потребител#120975НовакРегистрация: 13.11.13Град: -Отговори: 9от: Съществуват ли извънземни?ima zashto da niama ,vie za kvi se mislite ..... ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.14 11:00#6ThePirateHunterThePirateHunterНовакРегистрация: 25.02.14Град: ВарнаОтговори: 1от: Съществуват ли извънземни?Пич,твърденията ти се базират на базата на информация дадена ти от хората,които искат да чуеш това,което ти кажат! В смис замисли се...ние реално не знаем нищо както за вселената така и за планетата си. Имаме някаква базова информация. За да можеш да даваш такива подробни "Доклади" не се влияй от всичко което чуеш или прочетеш в нета. Аз мога да ти кажа,че имам познат (много близък човек) който е работил по проекти за намиране на живот в космоса. Не мога да ти кажа кой знае колко защото информация не трябва да излиза,но ще ти кажа ,че твърденията ти са грешни! Само трябва да почакаш още 2-3 години и ще разбереш за какво говоря ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest