Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че заклах котарак си по жесток начин

Сънувах, че заклах котарак си по жесток начин

  • 01.01.11 11:36#1ИвайлоИвайлоНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 2Сънувах, че заклах котарак си по жесток начинСънувах че заклах котаракa си по особенно жесток начин. Беше със самурайски меч. Все едно го наказвах. Първо бавно го порезвах тук там за да се омаломощи и накрая доста демонстративно му прерязах гърлото. Събудих се ужасен.

    Толкова много съм стискал зъби че вече 5часа откакто съм станал още ме боли ченето. Мога да кажа че съм добър човек. Спасил съм десетки животни защото ги обичам.

    Какво означава това. Съновника ми дава малко странни отговори. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.11 10:01#2UzkaUzkaНовакРегистрация: 04.01.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах, че заклах котарак си по жесток начинpakostnik :Мога да кажа че съм добър човек. Спасил съм десетки животни защото ги обичам.
    Какво означава това. Съновника ми дава малко странни отговори.


    Първо, прекаляваш с гледането на ужаси!

    Второ убиването на котката означава, че ще се разправиш по бавен и безмилостен начин с хората, които ти пречат в живота.

    Трето..не искам да съм на тяхно място.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.11 09:35#3ИвайлоИвайлоНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 2от: Сънувах, че заклах котарак си по жесток начинНе гледам ужаси. Принципно не се натоварвам психически. Бягам от подобни неща.
    Благодаря за отговора
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest