Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?

Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?

  • 25.03.13 10:18#1силвиясилвияНовакРегистрация: 25.03.13Град: -Отговори: 1Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?Здравейте, много съм притеснена! Ще започваме ремонт с годеника ми и разчиствахме гардерова и намерих една торбичка вътре със някакав плат целия на дупки изгорен,не му обърнах внимание, изхвърлих го но...дали това е магия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 12:33#2AzAzНовакРегистрация: 22.08.11Град: -Отговори: 5от: Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?Може да е такова-ако не ви е осветен дома викай свещеник православен да го освети за начало. Не е скъпо-30-40 лв принципно може и без гости.
    Добре е да се кръстиш скоро само в православен храм ортодоксален, нищо, че си голям,ако не си кръстена. Тези неща пазят от магии и не само те ,но са задължтелни за начало.Ако домът е освещаван или си кръщавана вече не го прави за втори път така знам.Може да се направи и маслосвет , ако е освещаван само със светена вода мисля.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 12:37#3AzAzНовакРегистрация: 22.08.11Град: -Отговори: 5от: Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?Няма да се отървеш само с това-трябва да вярваш в Бог Христос ,в Св. Троица,/ородоксалните вярвания/ , да ходиш редовно поне веднъж в неделя на църква на целите литургии от 9 сутрин до към 10 и нещо. Без свещеник и църква няма да стане сама, и никакви врачки -те работят с бесовете.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 10:26#4monome4monome4НовакРегистрация: 06.06.12Град: ВарнаОтговори: 4от: Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?Да се ходи всяка неделя на литургия пази от зли сили.
    Да се ходи по врачки и гледачки разни - те викат бесовете върху ти!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.13 01:32#5силвиясилвияНовакРегистрация: 25.03.13Град: -Отговори: 1от: Намерих торбичка с изгорял плат - дали е магия?Аз съм кръстена и съм вярваща,ще отида на църква.Благодаря ви за съвета,но аз наистина вярвам в магии....и силно се надявам да не е такова.Наистина съм многп притеснена...защото имам съмнения за човек които би го направил...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest