Сродни Души

  • 15.03.13 05:22#1Danny RandDanny RandНовакРегистрация: 14.03.13Град: -Отговори: 3Сродни Души iНикога не съм вярвала,че мога да имам сродна душа.Звучеше ми абсурдно,дори се смеех на един приятел,който вярва дословно в това.

    Написах в една история за предположенията ми около мъртвата ми сродна душа.

    Ако може да ми разкажете каквото знаете за сродните души,дали може някой мъртвец,когото не си познавал да се окаже сродната ти душа и как да намеря своята...

    Ако ще помогне,зодия близнаци съм,родена в неделя./i
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.13 11:54#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сродни Души Напиши в youtube ''soulmate''.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 09:49#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сродни Души Здравейте
    струва ми се, че още не сте озряла за да търсите сродната си душа. А това понятие сродна душа има още доста сянки на познанство. Сега ви е дадено да сте щастлива, да сте безгрижна, да полетите с мечтите си, да създавате едно светло бъдеще. Оставете сродната душа на мира това изобщо не го мислете. Ако ви е дадено тя сама щ е ви намери не предизвиквайте съдбата, това не е шега работа и е само едно понятие за вас. Изобщо дори не осъзнавате дълобичаната на това и не напразно ви моля не се занимавайте забравете за това което сте се захванали. Отдайте се на безгрижието което писах по горе. Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 10:54#4ДинкоДинкоНовакРегистрация: 16.03.13Град: ОбзорОтговори: 2от: Сродни Души ЗДРАВЕЙ ВИЖДАМ СЕ ИНТЕРЕСУВАШ ОТ ТЕМАТА ЗАТОВА ШТЕ СЕ ОПИТАМ ДА ТИ ДАМ НЯКАКЪВ ГОРЕ ДОЛУСНОСЕН ОТГОВОР.СПОРЕД МЕН ВСЕКИ ОТ НАС ИМА СРОДНА ДУША ИЛИ КАКТО РОМАНИСТИТЕ Я НАРИ АТ ДРУГАТА ПОЛОВИНКА.НЕ СЕ ОБОСНОВАВАМ НА ИСТЪРКАНИ КЛИШЕТА А ГОВОРЯ ОТ СВОЕ ИМЕ ТЪИ КАТО ЛИ НО СЪМ СРЕШТАЛ НЯКОЛКО СРОДНИ ДУШИ ПЪРВАТА БЕШЕ ОТ ПОДОБЕН НА ТОЯ САИТ СЛЕД КАТО СЕ ЗАПОЗНАХМЕ ЗАПО НАХМЕ ДА СИ ПИШЕМ И ВЕДНАГА СТАНА ЯСТНО Е ИНТЕРЕСИТЕ СА НИ ЕДНАКВИ КОЕТО Е В ОСНОВАТА НА СРОДНАТА ДУША ПИСАХМЕ СИ ПРЕДИМНО ЗА ЕКЗОТЕРИКА СЪШТО КАТО В ТОЗИ САИТ КОГАТО ПО НЕХ ИЗРЕ ЕНИЕ НА ДАДЕНА ТЕМА ТЯ ГО ЗАВЪРШАШЕ И ОБРАТНОТО ДО ТАМ СЕ СТИГНА ПОМИСЛИХ Е ПОЛУДЯВАМ ЗНАЕШЕ ВСИ КО КОЕТО ЗНАЕХ И ИЗ.ТОГАВА ПРО ЕТОХ ,,БРИДА,, НА ПАУЛУ КУЕЛИУ В ЕДИН МОМЕНТ ТОИ РАЗКАЗВАШЕ ЗА ПОЛОВИНКИТЕ КОИТО ИМАМЕ КОЕТО Е ПО ТИ СЪШТОТО ТАКА ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ ХОРАТА НА ПЛАНЕТАТА НЕ БИЛИ ТОЛКОВА МНОГО КОЛКОТО СА СЕГА И ПРИ ИНАТА ДА СТАНЕМ ТОВА КОЕТО СМЕ БИЛА Е ВСЯКА ДУША НАТРУПВАШТА С ГОДИНИТЕ ЖИТЕИСКИ ОПИТ КАКТО ДОБРОТА МЪДРОСТ ПРИМИРЕНОСТ ТАКА И ГРУБОСТ ЗА ЖАЛОСТ ЗЛОБА ЛЕНОСТ ТО КОГАТО БИЛА НАТРУПАЛА МНОГО ПОЗИТИВНИ И НЕГАТИВНИ ЕЛЕМЕНТИ ТЯ СЕ РАЗДЕЛЯЛА КАТО ВСЯКА ПОЛОВИНКА ПОЛУ АВАЛА КАКТО ОТ ДОБРИТЕ ТАКА И ОТ ЛОШИТЕ КА4ЕСТВА И ДВЕТЕ НОВИ ЛИ4НОСТИ БИЛИ ПУСКАНИ ОТНАВО НА ЗЕМЯТА НО ТЪИ КАТО НЯКОГА БИЛИ ЕНО ЦЯЛО ТЕ СЕ ПРИВЛИ4АЛИ И ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СЕ ТЪРСЕЛИ ЗА ДА СЕ СРЕШТНАТ И ИТНОВО ДА СЕ СЛЕЯТ В ЕДНО ЦЯЛО.
    ТЪИ КАТО СМЕ СЕ ДЕЛЯЛИ МНОГО КРАТНО ТО ИМАМЕ МНОГО ПОЛОВИНКИ И ТЪИ КАТО СПОРЕД ДУХОВНИТЕ ВОДА4И СМЕ СМЕНЯЛИ И ПОЛА СИ В РАЗЛИ4НИТЕ ПРЕЖЪПЛА6ТЕНИЯ ТО И ПОЛОВИНКИТЕ НИ НЕ ВИНАГИ СА ОТ СРЕШТОПОЛОЖНИЯ ПОЛ.КАКТО КАЗАХ СРЕШТАЛ СЪМ И ЖЕНСКИ НО И МЪЖКИ СРОДНИ ДУШИ ОТ ПО ГОРНИТЕ КОМЕНТАРИ СЕ СПОМЕНАВА 4Е СИ ДОСТА МЛАДА И ТОВА Е ТАКА ТЪИ 4Е СПОКО ИМАШ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ И РАНО ИЛИ КЪСТНО ШТЕ СРЕШТНЕШ СРОДНА ДУША.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 02:00#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сродни Души аз лично съм срещала само една сродна душа.за по натам не мога да кажа.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 07:04#6MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сродни Души ninna97 :
    Написах в една история за предположенията ми около мъртвата ми сродна душа.

    Четох я, според мен грешиш, просто си се впечатлила от ранната смърт на момчето, това е.
    За сродната душа има много клипчета в youtube, от които може да получиш информация.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 12:00#7JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Сродни Души Сродната душа е ...даже и не знам как да опиша какво представлява.За мен лично е човек, който най-точно ме разбира и ми подхожда, с който може да споделям и да разговарям на всякакви теми.Да споделям с нея преживяванията и желанията си и да знам,че винаги ще ме подкрепя в решения ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 08:43#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сродни Души много точно казано.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 11:47#9Георги ТодоровГеорги ТодоровНовакРегистрация: 19.08.13Град: ШуменОтговори: 8от: Сродни Души Аз мисля, че сродната ти душа не е една, а са няколко.Все пак светът е голям Аз съм зодия телец и винаги съм усещал хората от зодия роби като мои сродни души.Но много ме привличат и представителките на зодия телец.Просто мислят като мен и това ме кара да се чувствам :blush:

    Дано намериш своята по-скоро!УСПЕХ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:54#10МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Сродни Души сродна душа ... амии сродната ти душа е жива : ) и не е важно от коя зодия е ии напомням за израза -> Различни хора - Различни идеали ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.14 10:42#11ГаляГаляНовакРегистрация: 02.12.14Град: ПлевенОтговори: 2от: Сродни Души Някой може ли да ми каже какво означава да намериш брачна халка какво поверие е това какво да очаквам? ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.14 11:34#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сродни Души сродна душа може да ми бъде единствено човека който обичам.да гледаме в една посока и да ни е хубаво заедноОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest